До жіночого свята «Lady Boss» підготувала нову колекцію весняного одягу, а в перспективі – ще й медичний сюрприз

До жіночого свята «Lady Boss» підготувала нову колекцію весняного одягу, а в перспективі – ще й медичний сюрприз
До жіночого свята «Lady Boss» підготувала нову колекцію весняного одягу, а в перспективі – ще й медичний сюрприз

У всі часи жінка прагнула бути стильною, і одяг у цьому плані відігравав чи не найпершу роль. Сьогодні, коли сучасна жінка керує офісом, займається підприємницькою діяльністю, читає лекції в аудиторії, водить автомобіль, а ще відвідує раути та прийоми, стильність уже стає нормою життя. Саме цей запит часу і врахувало подружжя Нестеряків, коли створили свій магазин стильного жіночого одягу «Lady Boss». Звичайно, вишуканий одяг у закладі можуть придбати всі жінки без винятку, не залежно від професії. Великою популярністю «Lady Boss» користується у дівчаток-підлітків. Вони закохані в одяг цього магазину, адже вбрання мотивує до розвитку.
Найперше, що відчувається в закладі, – це естетичні смаки самої власниці Ганни Нестеряк. Уродженка Володимира-Волинського, випускниця ЗОШ №5, пані Ганна ще в шкільні роки була справжньою естеткою, захоплювалася музикою, співами, танцями. Після отримання атестата з відмінними оцінками стала студенткою економічного факультету Львівського аграрного університету. Її половинка Роман Нестеряк навчався в медичному університеті, здобуваючи фах стоматолога. Уже одруженими вони повернулися до рідного міста, розпочали власний торговий бізнес. 
До відкриття «Lady Boss» шлях, звичайно, був непростим, але, як каже пані Ганна, не давала спокою думка про створення торгового закладу, товари в якому поєднували б запит часу, прагнення сучасної жінки до лідерства, підкреслювали жіночу вроду і стильність. На щастя, цю ідею вдалося втілити. У гостинній «Lady Boss» вибір одягу – на всі смаки та випадки життя. 
- Наближається чудове жіноче свято, - каже Ганна Нестеряк. – І хоч час нині нелегкий, та все ж жінки прагнутимуть стати ще красивішими і придбати вишукану обнову. Напередодні свята магазин поповнився новими колекціями одягу як для буднів, так і для святкових вечорів, для ділових зустрічей. Поновлюється сезонний верхній одяг: пальта, куртки, плащі. Незабаром отримаємо нове взуття. Безперечно, наших відвідувачок зацікавлять туфлі на підборах. Весна – пора примхлива. Прохолодна погода різко змінюється теплими сонячними днями, а тому жінки можуть придбати брючні костюми або підібрати брюки та блузи як одну композицію. Задля цього підібрано одяг різних фасонів та кольорів. 
Ще зовсім недавно магазин приваблював покупців одягом іноземного виробництва, зокрема польського та турецького. У зв’язку з пандемією надходження імпортних товарів фактично припинилося, але «Lady Boss» демонструє на своїх вітринах товари вітчизняних виробників, які аж ніяким чином не поступаються іноземним. Приємно, що у нас в Україні створюють такі красиві речі для жінок.
Та, виявляється, у зовсім близькому майбутньому на нас чекає ще один сюрприз від подружжя Нестеряк. Для жінки важлива не тільки гарна  зовнішність, косметика та одяг, а й здоров’я. Від цього залежить зовнішній вигляд, успішність у справах, особисте життя і материнство. Роман Нестеряк – медик, який повертає людям гарні усмішки. Його дружина також вирішила здобути медичну освіту і нині навчається в Луцькому коледжі «Мокада» на факультеті «Фельдшерська справа». Отож на порозі відкриття приватної багатопрофільної клініки «Medical House by Nesteriak», яка розміщуватиметься в «Яровиці». Клініка надаватиме стоматологічні, педіатричні, косметологічні, нутриціологічні (лікування харчуванням) послуги. Також проводитиметься вакцинація діток (не ковідна!). Клієнтів клініки обслуговуватимуть місцеві лікарі. 
Запитую пані Ганну, чим викликане відкриття клініки.
- Нині бізнес, як і все суспільство, переживає не кращі часи, - відповідає Ганна Владиславівна. – А тому перш, ніж пропонувати людям красивий, зручний і стильний одяг, ми завдяки своїм знанням маємо подбати про їхнє  здоров’я. Сьогодні це завдання номер один. Будьте всі здорові. Зі святом вас, любі жінки! 
 Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: