Чим найчастіше хворіють діти у Володимирі

Чим найчастіше хворіють діти у Володимирі
Чим найчастіше хворіють діти у Володимирі

Педіатричне відділення Володимирського ТМО розраховане на 30 ліжок. Тут надають медичну допомогу дітям різних вікових груп від 0 до 18 років.
У відділенні керуються сучасними стандартами лікування, протоколами, клінічними настановами, щоб зробити процес лікування максимально ефективним, – йдеться на фейсбук-сторінці медзакладу.
Пандемія внесла свої корективи, тому частина ліжок перепрофільовані під інфекційні.
В 2020-2021-х роках кількість пролікованих хворих помітно зменшилась та тенденції щодо структури захворюваності залишаються.
Здебільшого це бронхіти, пневмонії, а також хвороби верхніх дихальних шляхів. Очевидні причини – погана екологія, забруднення повітря, подальша «хімізація» нашої їжі.
На другому місці – захворювання органів травлення. Причина цього – негативний вплив довкілля, нераціональне застосування антибіотиків порушують мікробіоту кішківника та шкіри. Лікарі – педіатри ТМО забезпечують сучасну діагностику та лікування усього спектру цієї патології.
Захворювання нирок і сечовивідної системи, хвороби крові (зокрема анемії), цукровий діабет, хвороби ЛОР-органів (отити, тонзиліти) – це неповний перелік недуг, з якими лікуються діти в педіатричному відділенні. При потребі скеровують на консультацію в ВОДТМО.
Якщо у дитини висока температура тіла, з’явились блювання, висип на шкірі, неспокій, загальна слабкість, сонливість, задишка – негайно звертайтесь в лікарню.
“Оберігайте своїх дітей від випадкових отруєнь, опіків, травм. Адже здорова і щаслива дитина – це ваша радість і гордість сьогодні, чисте сумління і спокійна старість – завтра”, – йдеться у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: