З 15 червня в ЄС введуть паспорти вакцинації

Публікації

З 15 червня в ЄС введуть паспорти вакцинації
З 15 червня в ЄС введуть паспорти вакцинації

Документ з QR-кодом буде містити прізвище власника, дату народження, номер паспорта, а також відомості про те, чи пройшов він вакцинацію і яким препаратом, а також хворів він чи ні.
Про це інформує Кореспондент.
Єдиний для громадян всіх 27 країн Європейського союзу сертифікат здоров’я буде доступний з 15 червня. Документ буде містити інформацію про вакцинацію від COVID-19, заявив єврокомісар, який відповідає за вакцинацію, Тьєррі Бретон в ефірі телеканалу LCI.
Як зазначив Бретон, сертифікат можна скачати на смартфон або роздрукувати в паперовому вигляді.
“Він не буде обов’язковим, але авіакомпанії можуть його вимагати”, – сказав Бретон.
За його словами, документ з QR-кодом буде містити прізвище власника, дату народження, номер паспорта, а також відомості про те, чи пройшов він вакцинацію і яким препаратом, а також хворів він чи ні.
Цей сертифікат буде узгоджений між державами-членами; європейські громадяни, які захочуть його отримати, повинні будуть зробити запит його в своїй країні. Його мета – “відновити рух, знайти нормальне життя” і “здатність рухатися без ризику для себе або інших”, – сказав Бретон.
Нагадаємо, що раніше в ЄС представили проект цифрового сертифікату про COVID-вакцинації. Сертифікат буде містити дані про тести на COVID-19, а також про терміни перенесеної хвороби.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: