Українці масово виїжджають у країни ЄС

Українці масово виїжджають у країни ЄС
Українці масово виїжджають у країни ЄС

Після Різдва на кордоні відмічається зростання пасажиропотоку, особливо на західному напрямку.
З дев'ятого січня у пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Наразі виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС, інформують на Урядовому порталі.
Повідомляють, що зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують за кордон. Перед деякими пунктами пропуску виникали скупчення транспортних засобів, які могли налічувати до трьох сотень одиниць легкових автівок.
«З метою забезпечення ритмічності пропускних операцій Державна прикордонна служба України збільшила кількість прикордонних нарядів, аби пропуск був максимально швидким і водночас відповідав критеріям безпеки. Для координації роботи українська сторона ініціювала низку прикордонно-представницьких зустрічей із представниками контролюючих служб суміжних країн ЄС.
Загалом за вихідні та святкові дні, 7-10 січня, кордон держави перетнуло більше 150 тис. осіб та близько 30 тис. автомобілів. При цьому переважна більшість осіб та транспорту оформлені на виїзд з України.
На цей час значних черг перед пунктами пропуску на державному кордоні України немає. Водночас найбільш завантаженими пунктами пропуску залишаються «Грушів», «Шегині» та «Ужгород», де ще залишаються близько по 100 легкових транспортних засобів, що очікують на оформлення.
Рекомендуємо особам, які планують перетинати державний кордон України:
враховувати можливість тимчасового накопичення пасажирів та транспорту перед пунктами пропуску на кордоні з країнами ЄС;
актуальну ситуацію у пунктах пропуску відслідковувати на Фейсбук-сторінці Західного регіонального управління (оновлюється кожні 3 години) та на інтерактивній мапі на сайті Державної прикордонної служби України;
вивчати актуальні карантинні обмеження в країнах, які плануєте відвідати.
Нагадуємо, що під час перебування у пунктах пропуску потрібно мати одягнені засоби захисту дихання та дотримуватися соціальної дистанції», – йдеться у повідомленні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: