В Іваничівській громаді знайшли прихисток 583 переселенці

В Іваничівській громаді знайшли прихисток 583 переселенці
В Іваничівській громаді знайшли прихисток 583 переселенці

Від 24 лютого в Іваничівській територіальній громаді знайшли прихисток 583 вимушено переміщені українці з  територій, де відбуваються бойові дії. Про це йдеться на сайті Іваничівської селищної ради. Серед них: 101 чоловіків, 278 жінок та 204 дитини. Всі вони проживають у приватному житловому фонді. Умови їхнього проживання задовільні. Станом на 13 травня отримали довідки про внутрішньо переміщених 439 осіб.
Станом на 13 травня з територіальної громади вибули 152 особи, з них 42 чоловіки, 67 жінок та 43 дитини. 143 особи повернулися додому або переїхали в інші населені пункти західних областей країни, 9 ВПО вибули за кордон. Залишилася проживати 431 внутрішньо переміщена особа.
Протягом двох місяців звернулися по допомогу в Центр надання соціальних послуг 10 внутрішньо переміщених осіб. Є можливість отримання юридичної допомоги через сектор Іваничівського бюро правової допомоги, а також можливість отримати послуги дитячого психолога у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Іваничівської селищної ради».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: