Релігійні громади Нововолинська прихистили понад тисячу переселенців

Релігійні громади Нововолинська прихистили понад тисячу переселенців
Релігійні громади Нововолинська прихистили понад тисячу переселенців

Від 24 лютого в Нововолинській громаді знайшли прихисток понад 7 тисяч вимушено переміщених українців. Понад тисячу з них прийняли релігійні громади міста. Християни надають переселенцям житло, харчування, одяг, засоби гігієни, медикаменти. Про це інформують на сайті Нововолинської міської ради.
«Налагоджена логістика та робота з гуманітарною допомогою. У «гарячі» точки України віряни возять продукти харчування. Із регіонів, які потерпають від обстрілів, забирають людей у Нововолинськ. Долучаються волонтери з країн Європи та США.
Міська рада постійно підтримує контакт із вимушено переміщеними особами. Допомагають речами першої необхідності, харчуванням, ліками, цікавляться потребами, надають соціальні послуги. Заступниця міського голови Вікторія Скриннік курує роботу з переселенцями. Вона на постійному зв’язку з очільниками релігійних громад. Днями побували в пунктах, де мешкають наші гості. Поспілкувалися, дізналися про потреби, подякували за таку важливу працю.
Недарма кажуть, що в темні часи добре видно світлих людей. Спільна біда згуртувала нас, об’єднала зусилля різних людей заради великої справи й довгоочікуваної Перемоги!» - йдеться у повідомленні.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: