Довгоочікувану операцію вдалося зробити завдяки небайдужим людям

Довгоочікувану операцію вдалося зробити завдяки небайдужим людям
Довгоочікувану операцію вдалося зробити завдяки небайдужим людям

Володимирчанка Альона Столярук-Шепшелей має важку хворобу обох колінних суглобів та потребувала термінової операції вартістю близько 100 тисяч гривень, яку призначили на 8 грудня. Але зробили її із затримкою в декілька місяців, бо необхідну суму вдалося зібрати дещо пізніше.  
«Мама з тих людей, які готові допомогти іншим. Вона завжди була дуже енергійною і працьовитою. Із 2004-го хворіє на ревматоїдний артрит та приймає гормональні таблетки. У 2013-2016 роки працювала на меблевій фабриці комплектувальницею. Проблеми з ходою стали наростати з кожним днем, а біль усе більше обмежував рухи. Сьогодні, коли він не покидає ні на хвилину, мама тримається та надіється, що все вийде», - написала донька жінки, коли почали збирати кошти.
Альона Столярук-Шепшелей розповіла, що у 2018 році у неї стався розрив гомілкового сухожилля. Із-за основного захворювання почався артрозо-артрит обох колінних суглобів. Хвороба прогресувала, сильні болі в ногах та спині стали нестерпними. Жінка постійно приймала знеболювальні, пекучий біль не давав спати. «Її страждання – це мої страждання. Я дуже хотіла, щоб вони закінчилися. Найкраще рішення – ендопротезування колінного суглоба. Лікарі твердять, що саме хірургічне втручання дозволить мамі позбутися нестерпних мук, ходити без болю і жити без страху. Але порятунок має ціну – 100.000 гривень», - написала донька Світлана. Для родини така сума дуже велика. На жаль, заробітна плата рідних не дозволяла швидко її зібрати. Альона Столярук-Шепшелей проживає із 73-річною мамою та 97-річною бабусею, яка має інвалідність. На ліки та догляд за нею також іде багато коштів, тому змушені були звернутися по допомогу. 
 І ось третього травня довгоочікувану операцію вдалося зробити. Пані Альоні прооперували один суглоб завдяки добрим людям, які відгукнулися на прохання родини.
«Я хочу подякувати всім небайдужим людям за допомогу мені коштами, зібраними на операцію з ендопротезування, заміни колінного суглоба. Завдяки вам моя мрія здійснилася, - написала у вайбері пані Альона. – 3-го травня 2022 року мене прооперували в клініці «РівнеМед». Я вдячна всім людям, які допомагали словом, молитвами, щоб я дійшла до фінішу. Ми це зробили з вами. Також дякую своїй родині, сусідам. Дякую вам, мої любі! 
Окрему вдячність висловлюю дівчатам з редакції «БУГу», які підтримували мене публікаціями у фейсбуці, голові міської ради Ігорю Пальонці, його першому заступнику Ярославу Матвійчуку, депутатам, особливо Валерію Зінкевичу, Олені Жуйводі, Миколі Юнаку та Віктору Олійнику. Дякую вам за розуміння і підтримку.
Особлива вдячність прихожанам храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, отцю Євгену Рябцю і матушці Ользі за підтримку та фінансово-гуманітарну допомогу. Дякую журналістам АТМ «Володимир», редакції газет «Місто вечірнє» і «Слово правди». І ще одній людині – Іванці, яка теж доклала багато зусиль для здійснення моєї мрії!
 Дякую вам усім, що в такі для нас складні часи ви зробили мене щасливою  людиною! Божої благодаті, миру і здоров’я всім!»
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: