Додаток для виявлення хвороб шкіри створила Google

Додаток для виявлення хвороб шкіри створила Google
Додаток для виявлення хвороб шкіри створила Google

Застосунок може допомогти визначити стан шкіри, волосся та нігтів людини за допомогою штучного інтелекту. Додаток запрацює у тестовому режимі до кінця 2021 року, йдеться у блозі компанії.
Застосунок потенційно може визначати, які захворювання шкіри можуть бути у людини. Припущення штучного інтелекту може стати приводом відвідати лікаря.
Щоб скористатися послугою, треба зробити три фото шкіри, волосся чи нігтів з різних сторін. Потім людина має відповісти на низку питань, наприклад, про тип шкіри, симптоми, які її турбують, як давно з’явилися проблеми. За допомогою штучного інтелекту додаток аналізує відповіді й здатен розпізнати 288 станів шкіри, нігтів та волосся. Користувач отримає перелік захворювань, які в нього можуть бути. Після цього варто звернутися до лікаря.
Щороку у пошуковику Google фіксують близько 10 мільярдів запитів, які стосуються проблем зі шкірою, нігтями та волоссям. Тому в компанії вирішили створити інструмент, який може допомогти визначити, чи є у людини якісь захворювання шкіри.
Але є одне але. Додаток не замінить консультації з лікарем і повноцінної медичної діагностики.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: