Жителі Володимира заборгували понад 10 млн грн за тепло

Жителі Володимира заборгували понад 10 млн грн за тепло
Жителі Володимира заборгували понад 10 млн грн за тепло

Станом на березень 2021 року мешканці Володимира-Волинського боргують за спожите тепло та гаряче водопостачання понад 10 мільйонів гривень.
Серед майже 6 500 абонентів: 200 осіб боргують від 5 до 10 тисяч гривень, ще 206 споживачів – понад 10 тисяч гривень, – повідомляють на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.
На підприємстві зазначають, що готові йти назустріч неплатникам послуг та пропонуючи можливість реструктурувати борг чи сплатити його частинами (оформити розстрочку).
Із приводу консультацій щодо процедури укладання договору можна зателефонувати за номером – 3-52-05 (відділ розрахунків зі споживачами) або особисто звернутися у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго».
В разі несплати, борг стягуватимь у судовому порядку. У такому випадку, окрім суми основного боргу обов’язковій сплаті підлягають додаткові витрати, що суттєво збільшить суму заборгованості.
Тому КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» просить мешканців Володимира-Волинського, які накопичили борг, у короткі терміни звернутися до теплового господарства для вирішення проблеми із заборгованістю.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: