Запрацювала нова аварійна служба, яка готова якнайшвидше примчати і ліквідувати будь-яку несправність в оселі володимирчан

На фото: Електромонтер Валерій Кучерук та сантехнік Сергій Левак.
На фото: Електромонтер Валерій Кучерук та сантехнік Сергій Левак.

Висококваліфіковані майстри - сантехніки, електрики, газозварники - із легкістю і в найкоротші терміни зможуть ліквідувати будь-яку аварійну ситуацію в домі місцевих мешканців, адже для цього в них є все найнеобхідніше: знання, досвід, ентузіазм, а ще – обладнаний необхідними інструментами й запасними частинами автомобіль. 

Аварійна служба «ДЕС-БУД» уже розпочала свою роботу, тому готова приїхати на допомогу кожному, хто цього потребує. Донині в місті не було організації, яка б могла на договірних умовах повністю обслуговувати багатоквартирні будинки, якими опікуються ОСББ, а також допомагати місцевим мешканцям швидко ліквідовувати різноманітні побутові проблеми. Щоб усунути аварійну ситуацію в домі, потрібно було телефонувати до майстрів комунальних підприємств, які через завантаженість не завжди могли прийти в терміновому порядку, й іноді доводилося певний час очікувати на їхній візит. Відтепер у кожного є можливість обрати альтернативний варіант.
Новостворена аварійна служба – це ще один з векторів діяльності відомої у місті організації ТзОВ «Деметра Енерго Сервіс-Буд», яка уже впродовж трьох років успішно діє у Володимирі-Волинському й займається будівельними та ремонтними роботами. Стимулом для подальшого розвитку й опанування нових напрямків роботи для підприємства став, як не дивно, карантин. Він змусив проаналізувати діяльність за минулий рік і шукати можливості для праці в нових умовах. 
- Під час карантину знизився обсяг робіт, замовниками яких були бюджетні установи та місцеві мешканці, адже, порівняно з минулими роками, значно знизився рівень доходів, і, відповідно, люди обмежують себе в такому задоволенні, як ремонт. Для того, щоб зберегти колектив, забезпечити підлеглих роботою, ми почали шукати шляхи для розширення напрямків діяльності підприємства, - розповідає директор ТзОВ «Деметра Енерго Сервіс-Буд» Роман Лисюк. – Проаналізувавши об’єм виконаної минулоріч роботи, ми помітили, що замовниками багатьох послуг були ОСББ. Саме їх як юридичні організації ніхто в місті не обслуговує на договірних умовах, надаючи відразу широкий спектр послуг. Для виконання певних видів робіт, у разі непередбачуваних ситуацій, вони були змушені повсякчас шукати окремих підприємців, що надають послуги за конкретними напрямками, або й вузькопрофільних фахівців – фізичних осіб. Тому виникла ідея створити аварійну службу «ДЕС-БУД», яка б допомагала усувати несправності на об’єктах, що у віданні ОСББ. Це передусім пориви водопроводу, засмічення каналізації, проблеми з електропостачанням та інші. Ми як юридична особа маємо усі необхідні дозволи на провадження господарської діяльності, ресурси та кваліфікований персонал, тому вже повністю готові до плідної співпраці на взаємовигідних для обох сторін умовах.   
- Аналогічні служби організовані локально на деяких комунальних підприємствах: водоканалі, теплоенерго, в управляючій житловій компанії. Вони не надто хочуть надавати послуги для ОСББ, з якими не мають договірних відносин, а також через завантаженість не завжди мають змогу терміново поїхати до іншої юридичної особи чи приватного власника, в яких виникла аварійна ситуація. Ми є альтернативою для таких служб і хочемо допомагати людям, тому запрошуємо до співпраці, - каже Роман Лисюк. – Серед наших переваг є також те, що на підприємстві трудиться багато спеціалістів, які займаються іншою будівельною діяльністю, євроремонтами і також спеціалізуються на проведенні певних видів робіт. Тому якщо аварійна бригада усуває несправність в одному місці і нагально стається якась вагома проблема в іншому, то ми маємо можливість залучити додаткових спеціалістів з підприємства і швидко приїхати на виклик, щоб у найкоротші терміни допомогти.
Вартість послуг обумовлюється в кожному конкретному випадку безпосередньо із заявником. Береться до уваги складність робіт, обсяг затрачених зусиль і тривалість часу на усунення певної проблеми. 
Для аварійної служби «ДЕС-БУД» безумовним є дотримання фахівцями усіх правил техніки безпеки, тому якщо для певного виду робіт потрібно два фахівці-електрики, то інакше бути не може: виїжджають на об’єкт обидва  майстри. Крім цього, в період карантину кожен працівник свідомо і з розумінням дотримується усіх протиепідеміологічних рекомендацій.
Щоб викликати майстра для усунення аварійної ситуації, можна скористатися телефоном аварійної служби 067-685-20-20.


Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: