За накопичені борги за тепло споживачам заблокують банківські картки

За накопичені борги за тепло споживачам заблокують банківські картки
За накопичені борги за тепло споживачам заблокують банківські картки

За накопичені борги за послуги теплопостачання споживачам можуть заблокувати банківські картки. Про це інформують на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” у Фейсбук.
Мін’юст дозволив використовувати Автоматизовану систему виконавчого провадження для виявлення й арешту коштів на банківських картках у всіх виконавчих провадженнях. Раніше такі дії вчиняли тільки до неплатників аліментів, але тепер і до боржників «комуналки».
6 липня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями…».
Факт заборгованості спочатку має підтвердити своїм відповідним рішенням суд. Якщо навіть після судового позову боржник так і не повертає кошти – до справи береться Державна виконавча служба, рішенням якої можуть арештувати кошти на банківських рахунках боржника і списати заборговані за «комуналку» кошти.
Щоб уникнути блокування рахунків, теплоенерго рекоменду абонентам у найкоротші терміни сплатити заборговане.
Консультації щодо оформлення реструктуризації боргу за послуги теплопостачання можна отримати у відділі збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»:
• (мобільний) 063 041 37 82
• (стаціонарний) 3-52-05
• безпосередньо у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного,19.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: