Скільки українці боргують за комуналку

Публікації

Скільки українці боргують за комуналку
Скільки українці боргують за комуналку

Заборгованість зросла відразу на 10 мільярдів гривень за місяць. Нарахування зросли удвічі, але українці сплатили лише половину суми.

Про це інформує Кореспондент.

У листопаді заборгованість населення за “комуналку” збільшилася на 18,6% і склала 66,1 млрд грн, що на 10 млрд грн більше, ніж у жовтні, свідчать дані Держслужби статистики.

Загалом у листопаді українці сплатили за компослуги 11,6 млрд грн, що склало всього 52,4% нарахованої (22,1 млрд).

Так, заборгованість за поставку і розподіл газу становить 27,8 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води – 20,7 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком – 5,1 млрд грн, за поставку і розподіл електроенергії – 5,2 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 1,1 млрд грн.

За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 44,5 тисячі договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за компослуги на загальну суму 477,4 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 275,4 млн грн.

Варто зазначити, що за минулий рік борги за “комуналку” зросли на вісім мільярдів гривень і становили 63,7 млрд. А після закінчення опалювального сезону заборгованість почала знижуватися і, за підсумками вересня, склала 54,3 млрд грн.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: