Володимирчани боргують за воду близько 4 мільйонів гривень

Публікації

Володимирчани боргують за воду близько 4 мільйонів гривень
Володимирчани боргують за воду близько 4 мільйонів гривень

Ситуація з боржниками Володимир-Волинського водоканалу залишається критичною. Підприємство сьогодні працює в режимі ощадливості, однак поліпшити загальну фінансову картину не вдається через мільйонні борги населення.
Про це інформують на офіційній сторінці підприємства у Фейсбук.
Загальна сума заборгованості станом на 1 березня 2021 року складає 3 млн. 850 тис. грн.
«Такий борг за населенням водоканалу унеможливлює своєчасний розрахунок за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, оплату праці працівникам підприємства і може призвести до припинення водопостачання не лише боржників, а і цілого міста», –  зазначають на підприємстві.
З огляду це, управління водопровідно-каналізаційного господарства оприлюднило рейтинг злісних неплатників.
У підприємстві наголошують на необхідності сплатити  наявну заборгованість або укласти договір реструктуризації, задля уникнення стягнення заборгованості в судовому порядку.
Для оплати послуг достатньо перейти за посиланням https://ircvolvol.com.ua
+38(093)2900557 [email protected] та заповнити необхідні поля.
При виникненні будь-яких питань щодо оплати, для проведення звірки та уточнення даних по стану оплати, укладанню договору  реструктуризації,  можна звернутися до абонентського відділу підприємства, за адресою: вул. Луцька, 211
Телефони для довідок: (03342) 2-76-26; 2-71-27; 0968833708; 0639608803.
«Наше підприємство завжди готове розглянути кожну ситуацію окремо та з розумінням і повагою віднестися до кожного свого споживача.
Адміністрація УВКГ висловлює вдячність всім споживачам, хто вчасно сплачує за воду і не накопичує борги. У наступній публікації буде висвітлено ще 40 боржників, тож радимо боржникам сплатити борги, щоб не потрапити у цей список», – наголошують у водоканалі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: