Через борги дві шахти Нововолинська відключили від електроенергії

Через борги дві шахти Нововолинська відключили від електроенергії
Через борги дві шахти Нововолинська відключили від електроенергії

Через заборгованість шахти «Бужанська» та «Нововолинська 9» ДП «Волиньвугілля» відключили від енергопостачання. Наразі за електрику винні майже 7,5 мільйонів гривень.

Генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Юрій Ключковський у коментарі БУГу розповів, що днями надійшло попередження від ДП «Регіональні електричні мережі» про повне припинення енергопостачання з 30-го жовтня, а з 5-го листопада взагалі погрожують розірвати договір на постачання електрики. Одну свою обіцянку електрики вже виконали.

“Нам прийшло попередження про те, що з 5-го листопада розривається договір на постачання електропостачання. Що 30-го жовтня буде повна зупинка, а з 5-го листопада розрив договору через невиконання договірних умов”, – зауважив Ключковський.

За його словами, наразі підприємства працюють в обмеженому режимі, електропостачання поставляється лише для виконання робіт, необхідних для безаварійного функціонування шахт. Тобто, на відкачування води, аби їх не затопило повністю. Адже така загроза є.

“На відкачування води електрика поки є. Сьогодні 1-ша зміна гірників спустились в шахту і максимально відкачала воду. Але на 10:00 усі були виведені на поверхню”, – зазначив гендиректор.

Юрій Ключковський запевнив, що на шахтах є видобуте вугілля, і навіть підписані договори на його продажу. До 30-го жовтня на рахунок підприємства мало надійти біля 4 мільйонів гривень попередньої оплати, за які планували погасити борг за електрику. Але наразі їх поки немає.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: