На Волині через борги із зарплати медики перекрили трасу

Публікації

На Волині через борги із зарплати медики перекрили трасу
На Волині через борги із зарплати медики перекрили трасу

На Волині через борги із зарплати працівники обласної психіатричної лікарні перекрили міжобласну трасу Луцьк-Рівне.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.иа.

Медики стверджують, що три місяці сидять без зарплати, тому і вийшли на протест.

Як йдеться в сюжеті, останній раз їм заплатили аванс півтори тисячі гривень ще в серпні, після цього не було жодної виплати.

"Ми ходимо просто волонтерами, може нас почують. Як ми маємо працювати, у нас так само діти, є потреби, так само комунальні треба платити", — кажуть працівники лікарні.

Учасники акції протесту ходять по пішохідному переходу і кожні 10 хвилин попускають автомобілі. Як йдеться в сюжеті, завдяки цьому вдалося уникнути серйозного затору.

Водії до акції протесту поставилися з розумінням. "Звичайно підтримуємо. Зарплату треба платити вчасно", - каже водій, що змушений був зупинитися.

Інформацію про проблему з виплатою заробітної плати персоналу підтвердила в.о. директора Волинської обласної психлікарні Людмила Юра.

За словами чиновниці, фінансування не вистачило оскільки під час реформи об'єднали дві психлікарні, а бюджет залишився один.

"Таким чином без грошей сидять 6 сотень медиків - загальний борг перед ними 10 мільйонів гривень. Національна служба здоров'я, з якою ми уклали договір, фінансує лише одну лікарню. Але нам приєднали ще одну лікарню, без фінансування. В місяць потрібно 5 млн 300, а отримуємо 2 млн 200, це може забезпечити потребу?", - зазначила Юра.

На цей момент ніхто з керівництва району та області до учасників протесту не приїхав.

Медики заявили про те, що якщо проблему не буде вирішено, наступний протест вони проведуть вже в Києві.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: