113 тисяч волинян понад три місяці не сплачують за спожитий газ

Публікації

113 тисяч волинян понад три місяці не сплачують за спожитий газ
113 тисяч волинян понад три місяці не сплачують за спожитий газ

У 2020 році борг волинян за газ зріс на 20% у порівнянні з 2019 роком. Станом на 31 грудня боргові зобов’язання населення області перед ТОВ «Волиньгаз Збут» становлять близько 590 мільйонів гривень.
У 2020 році клієнти «Волиньгаз Збуту» спожили майже 197 мільйонів кубометрів природного газу. Це на три мільйони кубометрів більше, ніж у 2019 році. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.
Директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук зазначив, що збільшення використання газу у 2020 році пов’язане з введенням карантинних обмежень. Люди більше часу проводили вдома, відповідно й використовували більше енергоресурсів.
Разом з тим збільшилася і заборгованість за блакитне паливо. 113 тисяч волинян понад три місяці не сплачують за спожитий газ. Лідерами по несплаті за природний газ залишаються мешканці Луцька та Луцького району, Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського.
«61% наших клієнтів, які проживають у Луцьку, не сплачують за газ три і більше місяців. Схожа ситуація і в інших містах. Загалом, довгострокову заборгованість мають 45% клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», – констатує Микола Тищук.
У ТОВ «Волиньгаз Збут» наголошують, що згідно з Правилами постачання природного газу, сплачувати за спожите блакитне паливо необхідно щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.
Для волинян, які не мають змоги заплатити заборговану суму відразу, «Волиньгаз Збут» дає можливість укласти договір реструктуризації та виплачувати борг частинами.
Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, споживач, який боргує за газ понад три місяці, а сума заборгованості перевищує 20 неоподаткованих мінімумів (340 гривень), може залишитися без допомоги держави на оплату житлово-комунальних послуг.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: