Жителі Володимир-Волинського району боргують за газ 33 мільйони гривень

Публікації

Жителі Володимир-Волинського району боргують за газ 33 мільйони гривень
Жителі Володимир-Волинського району боргують за газ 33 мільйони гривень

На Волині спостерігається критична ситуація з розрахунками побутових споживачів за природний газ.
Станом на початок лютого заборгованість населення перед ТОВ «Волиньгаз Збут» складає 551,8 мільйон гривень, – повідомляє пресслужба компанії.
Жителі Володимир-Волинського району боргують 33 мільйони гривень. З них 11 мільйонів – боргові зобов’язані мешканців Володимира-Волинського.
До трійки лідерів серед боржників входять споживачі газу Нововолинська. Їхній борг сягає 37 мільйонів гривень.
88% волинян порушують договірні відносини та несвоєчасно сплачують за блакитне паливо. Загалом боргові зобов’язання мають 222 тисячі жителів області. З них 105 тисяч не сплачують за газ три і більше місяців.
Така ситуація негативно впливає на роботу компанії та загрожує стабільності газопостачання. Адже постачальник має завчасно закупити газ для своїх споживачів. Тож у компанії нагадують, що сплачувати рахунки за спожитий природний газ необхідно щомісяця до 25 числа.
«Зараз ми перебуваємо в піку опалювального сезону. Це призводить до збільшення використання природного газу. Зокрема у січні населення області спожило понад 29 млн кубометрів ресурсу. Разом з тим ми спостерігаємо й погіршення платіжної дисципліни. Найбільші суми боргують жителі великих міст – Луцька, Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського, – зауважив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.
Він додав, що працівники компанії постійно комунікують із несумлінними споживачами, надсилають їм листи-попередження з проханням погасити заборгованість. У разі ігнорування звернень на безвідповідальних клієнтів очікують судові позови. А це, відповідно, додаткові витрати коштів та часу.
Так, лише з початку 2021 року ТОВ «Волиньгаз Збут» передав до суду 262 справи.
Своєю чергою компанія дякує споживачам, котрі, попри складну ситуацію в країні, вчасно сплачують рахунки та нагадує, що в період пандемії досить зручно здійснювати оплату за спожитий газ за допомогою онлайн-сервісів, котрі дають змогу безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок:

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: