У Володимир-Волинському районі працюватиме пересувне відділення Укрпошти

У Володимир-Волинському районі працюватиме пересувне відділення Укрпошти
У Володимир-Волинському районі працюватиме пересувне відділення Укрпошти

На Волині пересувні відділення Укрпошти вже працюють у селах, де мешкає менш як 1 200 осіб. В області таких – 1042 села.
Про це Район.in.ua повідомили у пресслужбі Укрпошти.
“Пошта як працювала, так і буде працювати, і всі отримають пенсії, газети та посилки. Єдине, що зміниться, – це формат роботи відділення.
Якщо раніше листоноша або сиділа у старому відділенні Укрпошти, або приїжджала на велосипеді та розвозила пенсію і газети, то тепер пошту буде доставляти спеціальний автомобіль”, – повідомляють у компанії.
На Волині працюватиме 97 екіпажів. Кожен з них матиме вісім точок базування – виїжджатимуть з Луцька, Ковеля, Ратного, Каменя-Каширського, Маневичів, Горохова, Володимира-Волинського і Любомля.
Фахівці Укрпошти запевняють, що пересувні відділення тепер приїжджатимуть навіть у ті села, де раніше не було стаціонарних відділень.
“Як показує практика, перші кілька тижнів роботи пересувного відділення графік тестується і коригується залежно від того, скільки часу потрібно на обслуговування кожного села”, – пояснюють в Укрпошті.
У зазначений по графіку день до конкретного села приїжджатиме пересувне відділення, в якому, крім водія, будуть листоноша і начальник. 
Начальник відділення поштового зв’язку буде приймати клієнтів в точці обслуговування (в приміщенні Укрпошти або у приміщенні, яке надасть сільрада).
Він прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний рахунок тощо. 
В той самий час водій-супроводжувач та листоноша доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів.
“У пересувному відділенні можна буде скористатися усіма звичними послугами, які раніше надавалися у стаціонарному: сплатити “комуналку”, оформити передплату чи придбати періодику і товари першої необхідності, отримати чи оформити відправлення та інші.
Можна буде також замовити малогабаритну побутову техніку та ліки”, – запевняють фахівці Укрпошти.
Усі машини мають бути обладнані терміналом, що дозволить надавати фінансові послуги навіть мешканцям найвіддаленіших сіл, а саме: зняти готівку чи поповнити картку.
“Отож для мешканців області ще раз наголошуємо – Укрпошта як працювала, так і працюватиме.
Тільки тепер листоноші матимуть більш комфортні умови роботи, а клієнти зможуть отримати ширший перелік послуг”, – кажуть у компанії.
Пересувне відділення працюватиме за графіком 2-3 рази на тиждень. Дізнатися графік можна в сільського голови або у листоноші. 
У населені пункти, де мешкає менш як 500 жителів, пересувне відділення приїжджатиме один раз на тиждень. У села з населенням від 500 до 1200 – два рази на тиждень. 
“Спочатку графік роботи буде “плаваючим”: щоб ми побачили, скільки часу потрібно, аби надати всі послуги за один виїзд.
І через два-три тижні ми зможемо скласти остаточний графік роботи пересувного відділення для кожного окремого села”, – запевняють в Укрпошті.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: