У Володимир-Волинському районі зафіксували найвищий рівень вакцинації дітей від поліомієліту

У Володимир-Волинському районі зафіксували найвищий рівень вакцинації дітей від поліомієліту
У Володимир-Волинському районі зафіксували найвищий рівень вакцинації дітей від поліомієліту

19-го жовтня в залі колегій управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань рутинної вакцинації та вакцинації від COVID-19.
У нараді брала участь лікар-епідеміолог відділу Епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ “Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Беата Серватович, повідомляють на сайті обласного лабораторного центру.
Під час зустрічі лікарка повідомила, що найкращі показники охоплення щепленнями (більше 75%) проти поліомієліту досягнуто у Володимир-Волинському районі, Горохівському, Маневицькому, ЦПМСД Велимче.
Найменший відсоток охоплення щепленнями та нижчий середнього обласного показника — у Іваничівському, Ковельському, Любомльському, Рожищенському, Старовижівському, Турійському, районах та м. Луцьку.
Найнижчі відсотки охоплення щепленнями проти дифтерії, кашлюку та правця серед дітей раннього віку у Іваничівському, К-К, Ківерцівському, Локачинському, Любомльському, Рожищенському, Старовижівському районах.
Серед 6-річних дітей найкращого рівня( більше 75%) досягнуто в Любешівському, Старовижівському, Турійському районах та м. Луцьку.
Серед 16-річок не досягнуто рекомендованого охоплення щепленням проти дифтерії та правця у В-В, Горохівському, Іваничівському, Любешівському, Любомльському, Шацькому районах та м. Луцьку.
Найкращих показників проти гемофільної інфекції у дітей більше 75% досягнуто у Камінь-Каширському, Маневицькому, Ратнівському, Рожищенському, Турійському, районах та м. Луцьку.
Не досягнуто рекомендованого охоплення щепленням проти кору, краснухи та паротиту  у Любомльському районі.
“Колективний імунітет в області сформовано лише від кору, краснухи, паротиту. Серед усіх інших вакцинокерованих захворювань залишається ризик виникнення як поодиноких випадків захворювання, так і спалахів”, – йдеться в повідомленні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: