З початку року у Володимирі зафіксовано 83 порушення трудового законодавства

Публікації

З початку року у Володимирі зафіксовано 83 порушення трудового законодавства
З початку року у Володимирі зафіксовано 83 порушення трудового законодавства

Питання трудових відносин є актуальним як для кожного громадянина зокрема, так і для економіки держави загалом, адже воно  справляє вплив не тільки на рівень пенсійного забезпечення громадян, а й на наповнення бюджетів усіх  рівнів. Наслідки тіньової зайнятості є вкрай негативними – нелегально зайняті працівники або ті, хто частково отримує заробітну плату «в конверті», обкрадають самі себе і виявляються цілковито незахищеними, позбавленими належних соціальних виплат і державних гарантій; недоотримання коштів бюджетом може спричинити затримку виплат і заробітних плат, і пенсій. Інформує сайт міста.
Протягом І півріччя 2021 року робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника міського голови Любові Саць проведено 27 рейдових обстежень суб’єктів господарської діяльності на ринках міста, у стаціонарних закладах сфери торгівлі, громадського харчування та послуг. Обстежено 384 СГД і виявлено, що до роботи без належного оформлення трудових відносин допущено 83 працівники 47-ма суб’єктами господарювання, а саме:

  • 3 працівників виконували роботу на підставі цивільно-правових договорів, які мали ознаки трудових;
  • 76 працівників працювали без укладення (оформлення) трудових договорів;
  • 4 працівників, з яким укладені трудові договори, але допущені до роботи без повідомлення ДПС.

Проведено 17 засідань робочої групи, на яких заслухано 83 фізичні особи-підприємці, які доводили випадковість нелегальних трудових відносин і яких ознайомлювали з негативними наслідками нелегальних трудових відносин та з відповідальністю за неоформлених працівників. Роботодавцям надавались рекомендації щодо приведення чисельності працівників до затверджених режимів роботи об’єктів господарювання, а також підвищення рівня оплати праці працівників, які виконують роботу, що вимагає певної кваліфікації.
В ході проведеної роботи 43 фізичні особи-підприємці узаконили трудові відносини із 96 найманими працівниками, 6 працівників зареєстрували підприємницьку діяльність, в результаті чого до бюджету  надійшло 248,3 тисячі гривень.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: