Володимирська жіноча футбольна команда «Ладомир» здобула чергову перемогу

Публікації

Володимирська жіноча футбольна команда «Ладомир» здобула чергову перемогу
Володимирська жіноча футбольна команда «Ладомир» здобула чергову перемогу

25-го квітня відбулася гра 5-го туру другого етапу Вищої ліги України з жіночого футболу відбулася на олешківському стадіоні «Старт». Володимирська команда «Ладомир» здобула чергову перемогу.
З перших хвилин матчу м’яч під своє володіння забрали саме господарки, але атакували гостріше гості з Володимир-Волинського. Таке відчуття, що попереду футболістки «Восходу» просто губилися і не знали, що робити зі сферою, – пишуть на сайті Жіночого футболу України УАФ .
Протягом першого тайму їм вдалося створити тільки пару гострих моментів, але голкіперка Катерина Боклач змогла нівелювати цю небезпеку.
Натомість «ладомирівки» мали набагато більше гострих контрвипадів. В ході одного з них гості навіть заробили пенальті, але от реалізація підвела — на останніх секундах тайму Леся Ольхова змазала повз ліву штангу.
В першій 45-хвилинці м’яч навіть побував у воротах «Восходу», але гол арбітри не зарахували — офсайд.
А от у другому таймі гра трохи змістила свої акценти. Володіння м’ячем й далі лишалося за господарками, але в меншій відсотковій конфігурації. А на 54-й хвилині Анастасія Кузьмич змогла реалізувати випад на ворота Людмили Устінової та встановити рахунок 0:1.
Ще за двадцять хвилин Христина Перевізник подвоїла лік забитим «Ладомиром» голам. «Восход» і далі нічого не міг протиставити своїм суперницям.
Лише в ході чи не останньої в матчі атаки футболістки зі Старої Маячки змогли відквитати хоча б один гол. Реалізувала свій шанс Наталія Аілінкій. Втім господаркам просто забракло часу, аби бодай зрівняти рахунок.
Таким чином «Восход» посідає 3 позицію турнірної таблиці з 25 очками. «Ладомир» наразі опинився на 4 місце, має в своєму активі 19 залікових балів.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: