Володимирчан запрошують подивитися військову драму «Мати апостолів»

Публікації

Володимирчан запрошують подивитися військову драму «Мати апостолів»
Володимирчан запрошують подивитися військову драму «Мати апостолів»

З 14-го березня розпочався Всеукраїнський тур військової драми «Мати Апостолів», а вже 17-го березня його покажуть у Володимирі-Волинському, а 18-го у Нововолинську. Глибокий емоційний фільм присвячений матерям загиблих воїнів АТО.
У культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського фільм презентують 17-го березня, а у Нововолинську покажуть 18-го у палаці культури. Усього заплановано по два сеанси в кожному місті. Покази відбудуться о 17:00 та 20:00.
Окрім показу кінострічки, відбудеться зустріч з акторисою картини Світланою Осіпенко та спілкування з творчою групою фільму про роботу над ним.
Трагізм війни показано через історію однієї людини — Матері. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна.
Це кіно не лише дивитимуться, а й обговорюватимуть. Фільм націлений на встановлення емоційного зв’язку глядача з ситуацією в країні. На повернення вже призабутого розуміння, що війна поряд.
“Кожен проданий квиток і кожна випущена сльоза від перегляду стрічки можуть наблизити нас до перемоги”, – вірять автори фільму.
Опис фільму: Коли мати Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у небезпечну мандрівку, повну несподіванок та пригод. Ніхто напевне не може сказати – чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради спасіння свого сина. На цьому нелегкому шляху вона зі звичайної жінки, яка навіть не здогадується на що здатна, перетворюється на Мати, яка втішає та рятує навіть пропащі душі.
“Фільм не про політику, він про біль війни. Немає виправдання жодній війні. Кожна війна — це смерть синів і біль матерів”, – головний посил кінострічки, за словами помічниці кінопродюсера Сніжани Полянської.
У листопаді 2020 року фільм «Мати Апостолів» став переможцем ІІІ Міжнародного Кінофестивалю «Буковина» в номінації «Найкращий національний художній фільм», а також отримав нагороду за найкращу чоловічу роль. В лютому 2020 року відбувся спеціальний показ в рамках European Film Market кінофестивалю Берлінале та отримав значні відгуки іноземних глядачів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: