Володимирчан просять переукласти договори з КП «Полігон»

Публікації

Володимирчан просять переукласти договори з КП «Полігон»
Володимирчан просять переукласти договори з КП «Полігон»

Адміністрація комунального підприємства «Полігон» просить власників,  наймачів, у тому числі орендарів, переукласти договори з КП «Полігон».
КП «Полігон» доводить до відома, що переукладення договорів про надання  послуг з поводження з побутовими відходами пов’язано зі змінами в законодавчій базі. Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України (згідно Постанови КМУ № 318 від 27.03.2019р.)
Для зручності інспектори КП «Полігон» працюватимуть безпосередньо з самими мешканцями міста і володимирчани зможуть переукласти договори, не виходячи з дому. Графік роботи інспекторів буде оприлюднено на сторінці комунального підприємства «Полігон» у фейсбуці.
Нагадаємо, санітарне очищення території міста Володимира-Волинського проводиться відповідно до Схеми санітарної очистки міста і являється планово-регулярним, включає раціональне та своєчасне збирання, зберігання, перевезення та видалення, утилізація побутових відходів, що утворилися на території міста.
Збирання та вивезення побутових відходів здійснюється КП «Полігон» спеціально обладнаними  для цього транспортними засобами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: