Володимир-Волинський – у десятці міст в рейтингу прозорості

Володимир-Волинський – у десятці міст в рейтингу прозорості
Володимир-Волинський – у десятці міст в рейтингу прозорості

У Рейтингу прозорості та підзвітності міст-2020 Володимир-Волинський показав найбільше зростання за рік.

Місто потрапило у топ 10 рейтингу прозорості, адже зуміло покращити свою позицію відразу на 27 сходинок. Зазначимо, що міський голова Ігор Пальонка був присутній на церемонії підбиття підсумків та привіз у місто символічну нагороду.

«Наше місто зробило значний стрибок у рейтингу, піднявшись на понад два десятки позицій. Це найбільший «стрибок» між усіма містами, яких оцінювали у цьому рейтингу. Це для нас дуже важливо, адже деякі закордонні інвестори з огляду на ці рейтинги оцінюють, чи готові у такі міста вкладати інвестиції» - повідомив Ігор Анатолійович під час брифінгу 1 квітня.

Також очільник громади зазначив, що задля покращення показників підзвітності, уже проаналізовано критерії, за якими це оцінюється, і команда міської влади працюватиме, аби їх досягти.   

Як інформують у фейсбук-спільноті «Transparent cities/Прозорі міста»,  прозорість та підзвітність міст не залежить ні від їхнього розміру, ні від регіону. Головним фактором у впровадженні змін є проактивна позиція органів місцевого самоврядування.

Зазначається, що презентація Рейтингів прозорості та підзвітності відбулася в межах проєкту «Transparent Cities: електронна платформа взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування», який реалізується за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: