Володимир-Волинському історичному музею передали прапори і шеврони з АТО

Володимир-Волинському історичному музею передали прапори і шеврони з АТО
Володимир-Волинському історичному музею передали прапори і шеврони з АТО

Про це повідомив науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею ім. О.М. Дверницького Богдан Янович на фейсбук-сторінці закладу.

"Як не прикро, але уже сьомий рік тривають військові дії на Сході України. Багато волинян, мешканців Володимирщини взяли участь в обороні Україні від іноземного агресора, а дехто і заплатив за це найдорожчим – життям.
10 березня представники громадської організації «Альтаїр 777» передали до фондів Володимир-Волинського історичного музею військову атрибутику, яка свого часу перебувала у зоні бойових дій.
Зокрема, військові передали 30 шевронів різних військових формувань, як от, 39–й Володимир-Волинський зенітно-ракетний полк, батальйон спецпризначення «Айдар», Служба військових капеланів України, 14 ОМБр та ін.
Дуже зворушливо, що на державних прапорах України, які теж передано до музею, військовики з АТО залишили власноручні написи, які зроблені від щирого серця, приміром, «Нас ніколи не зламати!», «Розум перемагає силу», «Моя земля – Україна!», «Мир необхідно здобувати!», «Я – українець», «В Біблії 365 разів згадується слово не бійся» та ін.
Згадана громадська організація «Альтаїр» займається благородною справою реабілітації  вояків, які побували в АТО і підтримкою членів їх сімей. 
Особлива вдячність голові Володимир-Волинського відокремленого підрозділу ГО «Альтаїр» Олексію Біянову за сприяння музею в отриманні цінних для історії атрибутів.
Будемо сподіватися, що саме завдяки мужності справжніх патріотів України війні буде покладено край, а співробітники Володимир-Волинського історичного музею зроблять усе можливе, щоб вшанувати героїв і розповідатимуть про них молодому поколінню. 
На фото: колишній солдат 51-ої  Володимир-Волинської ОМБр, заступник спілки воїнів АТО м.Ковеля Володимир Чак передає військову атрибутику до колекції Володимир-Волинського історичного музею." - йдеться у дописі.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: