Володимир-Волинська МТГ братиме участь в конкурсі «Наша громада»

Публікації

Володимир-Волинська МТГ братиме участь в конкурсі «Наша громада»
Володимир-Волинська МТГ братиме участь в конкурсі «Наша громада»

Володимир-Волинська міська територіальна громада братиме участь у конкурсі «Наша громада». Про це йдеться у розпорядженні міського голови Ігоря Пальонки № 129р від 28.04.2021.
Конкурс «Наша громада», організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня 2021 року.
Проєкт, з яким громада візьме участь в конкурсі, називається «Твій маленький гід», який відповідає стратегії розвитку громади. Про деталі проєкту розповіла заступниця міського голови Любов Саць:

"Проєкт «Твій маленький гід» подали на Конкурс «Наша громада».

Для розвитку туристичної інфраструктури буде об’єднано основні атракції в єдиний комплексний маршрут, промаркований 15-ма малими пластичними формами. Ці 15 локацій будуть не лише промарковані шляхом встановлення 25-сантиметрових бронзових скульптур, а й міститимуть інтерактивний елемент, адже їх буде оснащено QR-кодами, за допомогою яких можна буде дізнатися інформацію про об'єкт. Команда проєкту вже розпочала роботу над підготовкою до його реалізації і вже працює з істориками, художниками, дизайнерами та архітекторами в межах вже виграного проєкту «Культурна інервенція в минуле заради подорожі в майбутнє».
Загальна вартість проєкту – 625 000, 00 грн - це кошти, які ми можемо залучити, якщо виграємо конкурс.
Власний внесок заявника – 125 000, 00 грн".

Із яких етапів складається конкурс?

Етап 1. Подання заявок
Представник громади, яка має намір взяти участь у конкурсі, реєструється та заповнює анкету на сайті otg.fakty.com.ua. Громада-учасниця повинна заповнити анкету, описати в анкеті проєкт громади та прийняти правила конкурсу. Реєстрація учасників закінчується 30.04.2021 о 23:59.

Етап 2. Перше голосування
Проводиться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Зареєстровані громади-учасниці можуть агітувати людей голосувати за їхні проєкти. Голосування на сайті відбувається з 10.05.2021 до 31.05 2021 року.
Щоб підтримати проєкт громади - треба зареєструватися на сайті через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».
Голосування експертного журі конкурсу відбувається з 10.05.2021 до 06.06 2021 року. 
Журі ухвалює рішення шляхом виставлення балів за відповідними критеріями, зокрема: якість оформлення анкети, оригінальність та інноваційність ідеї, наскільки проєкт сприятиме розвитку громади та відповідатиме стратегії розвитку, залучатиме людей до його втілення та скільки охоплюватиме мешканців (всі критерії детально вказані на сайті). Кожен член експертного журі виставляє бали, керуючись власними переконаннями. Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10.06.2021 року на сайті конкурсу. 

Етап 3. Знайомство з фіналістами
Упродовж  червня-вересня телеканали ICTV та СТБ познайомлять українців із фіналістами конкурсу «Наша громада» в ефірі програм «Факти» та «Вікна». З 21.06.2021 до 13.08.2021 року кожна громада, яка пройшла відбір, має обов’язково підготувати та надати членам експертного журі, відправивши листом на пошту конкурсу [email protected], детальне описання проєкту з додатками для фінального оцінювання. 

Етап 4. Фінальне голосування журі
Із 14.08.2021 до 27.09 2021 року проходитиме фінальне оцінювання лише членами експертного журі, які вивчатимуть кожен проєкт громади на підставі інформації та даних, що містяться в детальному описанні та додатках до нього. Виграє той, хто отримає максимальну кількість балів порівняно з іншими учасниками. 
Оголошення переможця конкурсу відбудеться під час урочистої події у студії ICTV, куди будуть запрошені представники 26 громад-фіналістів та члени експертного журі. Сюжет про громаду-переможницю, її проєкт та вручення призу ви побачите в ефірі «Фактів» 30 вересня о 18:45.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: