Володимир – у десятці рейтингу прозорості та підзвітності українських міст

Публікації

Володимир – у десятці рейтингу прозорості та підзвітності українських міст
Володимир – у десятці рейтингу прозорості та підзвітності українських міст

Оприлюднили переможців рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020. В першу десятку рейтингу потрапив Володимир-Волинський.
Рейтинг підзвітності 50 міст України програма Transparent cities/Прозорі міста презентує вперше.
Найпрозорішим та найпідзвітнішим містом України став Маріуполь. У прозорості місто отримало 86,6 бала. Друга сходинка – у Львова, який отримав 85,2 бала.
Вперше два українських міста отримали понад 80 балів та потрапили в категорію «прозорих». У топ 5 Рейтингу прозорості також увійшли Дрогобич (78,1 бала), Вінниця (76,7 бала) і Тернопіль (75,2 бала).
Найбільше зростання за рік показав Володимир-Волинський (71,6 бала). Місту вдалося покращити свою позицію відразу на 27 сходинок та потрапити в першу десятку списку.
Столиця України за рік покращила результат на дві сходинки, однак в десятку не пробилась. Київ зайняв 13 позицію.
Прозорість та підзвітність міст не залежить ні від їхнього розміру, ні від регіону.Головним фактором у впровадженні змін є проактивна позиція органів місцевого самоврядування. При цьому нерідко, саме невеликі міста можуть першими ініціювати кращі практики прозорості та підзвітності.
Презентація Рейтингів прозорості та підзвітності відбулася в межах проєкту «Transparent Cities: електронна платформа взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування», який реалізується за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: