Відвідавши магазин «Візит», ви станете його постійним клієнтом

Публікації

Покупців вітає продавчиня Вікторія Маслій.
Покупців вітає продавчиня Вікторія Маслій.

У кожного з нас є мрія, і, як правило, це не завжди лише щось особисте. Саме такий захоплюючий задум виносили Сергій Євгенович та Ольга  Валентинівна Баранюки. Вже давно прагнули вони відкрити власний магазин, де пропонуватимуть володимирчанам, жителям району та гостям міста якісні продукти харчування. І ця мрія втілилася в життя в липні 2020 року. У фешенебельному будинку, що на вулиці Луцькій, 19, з’явилася вивіска «Візит». Так назвали Сергій Євгенович та Ольга Валентинівна свій супермаркет. Уже в самій назві відчутне запрошення відвідати торговий заклад. 
Того дня, коли завітала до «Візиту», мене привітно зустріли адміністратор Тетяна Скіць, продавець Вікторія Маслій та касир Юлія Цуцка. Насамперед звернула увагу на оригінальний дизайн торговельного залу. Ледь приглушене освітлення в поєднанні з яскравістю вітрин створює затишну атмосферу, яка дає можливість покупцям уважніше придивитися до товарів, вибрати саме те, що необхідне, що відповідає їхнім смакам. 
Касир Юлія Цуцка зустріне вас привітно.- Наш супермаркет у першу чергу захищає інтереси вітчизняного виробника, - розповідає адміністратор Тетяна Скіць. – Візитною карткою торгового закладу є сирна вітрина, найкраща в місті. До уваги покупців пропонуються різні сири: «Кастелло», «Три види молока», ірландський сир, «Горгонзола», «Лазур», «Чеддер», «Пармезан», «Візит», «Тюффе Кампос». Є й сири із пліснявою. 
Сирна вітрина дійсно багата різноманітністю виробів. Гурмани знайдуть тут чим поласувати. Та все ж у магазині великий вибір й іншої харчової продукції. Хочете поласувати вівсяним чи мигдальним молоком? Може, у вас є бажання подарувати комусь гарно оформлений набір цукерок? А якщо чекаєте гостей, то вам запропонують широкий вибір запашних львівських ковбас. Покупці затримуються біля вітрини з бакалійними продуктами, з різновидом приправ та соусів. А справжнім поціновувачам оригінальних спиртних напоїв важко пройти повз вітрину з вишуканими винами та коньяками. Тут у пузатих пляшечках зваблює і наша українська наливочка. 
У «Візиті» є все для того, аби задовольнити потребу найвибагливішого покупця. А щодо цін, то вони не такі вже й високі. Правда, є один нюанс. Торговий заклад розміщений у гарній будівлі. І, мабуть, пересічного покупця це трішки шокує. Закрадається думка, що в такому розкішному приміщенні можуть працювати магазини лише з дорогими товарами. Щодо «Візиту», то це не так. Магазин систематично проводить різноманітні акції. При цьому враховуються товари, на які зараз є найбільший попит. Але і власники, і працівники в першу чергу прагнуть зробити продукти харчування доступними для людей. Це основна мета «Візиту» – задовольнити кожного у виборі продуктів і відповідно у вартості. Особливо нині, під час пандемії, заклад іде назустріч людям, і в першу чергу тим, хто має певні складнощі з придбанням продуктів. 
У планах супермаркету розширення торговельних послуг. Які ще продукти у найближчому майбутньому з’являться на вітринах супермаркету, поки що власники магазину не розголошують. Сподіваємося, що це будуть товари, яким щиро зрадіють покупці. 
У «Візиті» працює дружний колектив. Окрім Тетяни Скіць, є ще один адміністратор Валентина Жуль. Із вдалим вибором продуктів допоможуть покупцям, дадуть хорошу пораду продавчині Вікторія Маслій та Ірина Собчак. Завжди привітно усміхаються клієнтам касирки Юлія Цуцка та Анна Потапук. Усі працівники закохані у свій торговий заклад і люблять свою роботу, тому що головне в ній – турбота про людей. 
У магазині «Візит» дуже затишно. Присутня незрима аура позитиву, благодатної енергії. І покупці, придбавши продукти, залишають заклад із хорошим настроєм та словами вдячності. А якщо є час, тут можна посмакувати улюбленою ароматною кавою. Ви можете самі себе обслужити або ж звернутися по допомогу до працівників супермаркету. Насолоджуючись кавою, скористайтеся ще однією перевагою закладу: із широкого вікна відкривається чудова панорама Слов’янського парку. Отож супермаркет «Візит» створив для вас, шановні покупці, всі можливості, щоб ви зробили не тільки вдалу покупку, а й отримали естетичну насолоду від споглядання вишуканого дизайну вітрин та гарного пейзажу за вікном. Якщо ви хоч раз відвідаєте «Візит», то обов’язково станете постійним клієнтом закладу. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: