Вчимося захищати Україну

Публікації

Вчимося захищати Україну
Вчимося захищати Україну

У лютому 2021 року у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради пройшли планові заняття з предмета «Захист України» з вогневої підготовки. 
Основна мета занять – прищепити майбутнім захисникам України відчуття гордості за вітчизняну зброю, впевненості в її надійності та  усвідомлення  щодо необхідності майстерного володіння нею.
Юнаки на практичних заняттях потренувалися у розбиранні та складанні «Автомата Калашникова». Кращі результати в розбиранні автомата показали студенти: Артем Бовкуш (1-Т) виконав норматив за 9 сек., Юрій Саганюк (1-Г), Андрій Панасюк (1-О), Тарас Олійник (1-Т), Олександр Павлюк (1-Т) виконали норматив за 11 сек.
Адміністрація коледжу висловлює подяку військовому комісару Володимир-Волинського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковнику Руслану Яцію за тісну співпрацю та сприяння в забезпеченні навчально-матеріальної бази на заняття з предмета «Захист України».
Віталій Власенко, підполковник запасу, викладач предмета «Захист України» Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: