Уже 15 років магазин реалізовує якісні металопластикові вікна та двері

Публікації

Уже 15 років магазин реалізовує якісні металопластикові вікна та двері
Уже 15 років магазин реалізовує якісні металопластикові вікна та двері

Якісний товар на будь-який смак та гаманець пропонують у магазині «Металопластикові вікна», що на вулиці Ковельській, 42 (вхід через магазин «Екокрамниця»). Тут широкий асортимент жалюзі, ролетів, зовнішнього та внутрішнього підвіконня, вхідні та міжкімнатні двері, комплектуючі, ламінат, секційні гаражні та промислові ворота, шлагбауми. 

Цей магазин уже давно полюбився не лише володимирчанам, а й жителям усієї Волинської області. Уже близько 15 років підприємиця Жанна Вижва разом із чоловіком Юрієм Сергійовичем працюють над тим, щоб в оселях наших земляків було тепло, комфортно та надійно. Вони одними з перших на Володимирщині почали торгувати металопластиковими вікнами, а згодом – міжкімнатними та вхідними дверима. Час ішов, і запит покупців зростав, тому й перелік товарів, які реалізовуються у магазині, що донедавна знаходився на вулиці Шухевича, 32, розширювався.
Впродовж багатьох років підприємці співпрацюють з надійними і відповідальними постачальниками. Вони постійно чують схвальні відгуки від своїх покупців, тому точно знають, товари яких торгових марок мають хорошу репутацію і перевірені часом та терміном експлуатації. На широкий перелік товарів тут дають гарантію і впевнені, що прослужать вони дійсно довго. 
Власники дбають про те, щоб кожен покупець отримав увесь спектр послуг, тому фахівці, з якими співпрацює магазин, можуть здійснити всі необхідні заміри, а згодом провести потрібні монтажні роботи, виконати штукатурні відкоси і навіть винести будівельне сміття, що з’явилося внаслідок таких робіт.
Тут представлені товари популярних вітчизняних та іноземних виробників, які пропонують вироби за доступними цінами. Наявний широкий асортимент продукції, що задовольнить смаки та потреби кожного покупця. Товари різних цінових категорій – від різноманітних соціальних пропозицій до ексклюзивних сучасних моделей. Вікна виготовляють на замовлення клієнтів, а деякі моделі вхідних дверей навіть є у наявності (це і внутрішні, які підходять для квартир, і зовнішні атмосферостійкі, які обирають для приватних будинків). У торговому залі магазину представлені зразки міжкімнатних дверей, ламінату, підвіконня, жалюзі та ролетів. Це дуже зручно, адже наочно і на дотик можна оцінити якість та текстури, побачити реальний відтінок продукції. Є дуже багато різноманітних моделей, які представлені у різній кольоровій гамі, тому кожен з легкістю підбере саме те, що підходить для втілення будь-якої дизайнерської ідеї чи якнайкраще підкреслить інтер’єр приміщення. За індивідуальними замірами і в необхідній кількості обраний товар у найкоротші терміни доставлять на вказану адресу. Замовник може на свій розсуд обрати суму для завдатку, адже немає вимоги сплатити, наприклад, відразу 50% від суми товару. 
Як розповідає Жанна Володимирівна, усе ж найбільше магазин нині реалізовує саме металопластикові вікна. Вони можуть бути як найпопулярнішого білого відтінку, так і будь-якого кольору. Також великий попит мають вікна із структурою, що нагадує дерево і має забарвлення, як у натуральної деревини. Для замовлень доступні вікна вітчизняних виробників з чотири-, п’яти-, шестикамерного профілю і з одно- та двокамерними склопакетами (мають 2 і 3 скла відповідно). Найбільш енергоефективними є шестикамерні вікна з двокамерним склопакетом. Також чудово себе зарекомендували вінка з мультифункціональним склом solar, які мають теплозберігаючу та сонцезахисну функції. Тобто взимку вони не дають охолодити приміщення, а влітку – нагріти. 
Так багато приватних будинків та квартир, офісів, шкіл, амбулаторій, адміністративних будівель, а ще бази відпочинку на Світязі, ангари агропідприємства, склади і навіть храми засклені вікнами, які придбані у цьому магазині. І знаходяться вони не лише на Володимирщині, а й у різних куточках Волинської області.
Багато покупців обрали цей торговий заклад, коли вирішили скористатися програмою «теплих кредитів» і отримали змогу провести заходи з енергозбереження за досить вигідними умовами. Як відомо, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і  Міністерство енергетики ініціювали продовження програми «теплих кредитів» у 2021 році. Програма діятиме для індивідуальних будинків, тобто кожен охочий зможе замінити вікна, двері та провести інші заходи для утеплення дому, а держава відшкодує 35% витрат. Наприклад, якщо берете  товару на 40 тисяч гривень, держава відшкодує 14 тисяч, а виплатити потрібно буде лише 26 тисяч. 
Усі товари, які реалізовують у магазині, є сертифікованими та мають гарантійний термін. Більше того, фахівці торгового закладу проводять їхнє обслуговування і за необхідності готові відрегулювати, відремонтувати чи замінити комплектуючі.  
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський
 

Розділ новин: 

Коментарі

Попрошу вказувати що це реклама, бо правда в цьому тексті є частковою, і не є новиною яка розглядається з боку фактів. Про теплий кредит взагалі не влучили в цифру, бо виплатити потрібно буде більше. Так як ще є + по оплаті рахунку, + за оплату відсотків першого року, а кредит може бути й на більше ніж рік.

Коментарі

Схожі новини: