Усунути будь-яку аварійну ситуацію в оселі можуть фахівці підприємства «Деметра Енерго Сервіс-Буд»

Публікації

Усунути будь-яку аварійну ситуацію в оселі можуть фахівці підприємства «Деметра Енерго Сервіс-Буд»
Усунути будь-яку аварійну ситуацію в оселі можуть фахівці підприємства «Деметра Енерго Сервіс-Буд»

Кваліфіковані спеціалісти завжди на зв’язку та у будь-який момент готові ліквідувати несправність у вашому будинку чи квартирі.
«Деметра Енерго Сервіс-Буд» - підприємство, уже добре відоме у нашому місті та найближчій окрузі. Спеціалізуючись на різних видах ремонтних та будівельних робіт, воно продовжує розвиватися та надавати все ширший спектр послуг. Його навіть називають альтернативою управляючій житловій компанії (колишньому ЖЕКу). Про те, чому побутує така думка, дізнаємося у директора підприємства Романа Лисюка.   

- Романе Петровичу, чи дійсно «Деметра Енерго Сервіс-Буд» опікується окремими багатоквартирними будинками у нашому місті?
- Період, коли багатоквартирні будинки відносилися до міської комунальної власності, уже в минулому. Сьогодні мешканці квартир є співвласниками нерухомого майна і самі вирішують, хто буде дбати про утримання багатоповерхівок та благоустрій прилеглої території. У місті створені ОСББ. Та частина будинків, де жителі не об’єдналися для спільного управління своїм майном, потрапила під опіку управляючої житлової компанії, що була створена на базі ЖЕКу. Крім цього, є ті, хто обрав третій варіант і на загальних зборах мешканців квартир визначив виконавцем послуг нашу компанію, оскільки ми маємо усі необхідні дозволи на провадження такої діяльності. Це невеликі багатоквартирні будинки на вулицях Залізничній, 13, 14 та Академіка Глушкова, 48а. Ми аналогічно управляючій житловій компанії надаємо їм послуги з утримання житлового фонду. 

- У чому переваги такого їхнього вибору?
- Оскільки ми дбаємо про невелику кількість будинків, то можна з упевненістю сказати, що ми є ближчими до кожного з жителів, адже знаємо їхні потреби. У них немає необхідності довго чекати чи добиватися того, щоб була надана певна послуга або проведені роботи, визначені на загальних зборах жителів. Ми гарантуємо виконання своїх зобов’язань і швидку реакцію на кожне звернення. Більше того, ціни на обрані послуги є сталими і не мінялися з 2018 року. Плюс окремо є розцінки на додаткові види робіт, з якими люди теж ознайомлені і чудово розуміють, скільки буде коштувати виклик конкретного майстра.

- Знаємо, що майстри вашого підприємства часто на договірній основі займаються обслуговуванням будинків, що у власності ОСББ. Які роботи вони виконують?
-  У нашому місті, напевно, уже близько п’ятдесяти відсотків багатоповерхівок створили свої ОСББ. Та, як правило, їм невигідно тримати на ставці свого слюсаря, електрика та інших спеціалістів, тому, коли виникає необхідність у проведенні певних робіт, вони звертаються до нашої компанії, яка діє офіційно, має штат працівників, сплачує усі податки. Наші фахівці виконують широкий спектр робіт, у тому числі й на висоті із залученням автовишки. Усі вони професіонали у своїй справі, адже обслуговування багатоповерхівок – це лише один з напрямків діяльності компанії, яка загалом спеціалізується на ремонті  квартир, будинків, дахів та прибудинкових територій. 

- Виходить, співпраця з ОСББ вигідна кожній зі сторін?
- Упродовж останніх двох років ми тісно і багато співпрацюємо саме з різноманітними ОСББ, оскільки як юридична особа можемо надати документи на кожну надану послугу. Ви ж знаєте, що голова ОСББ чи бухгалтер не мають права дістати з кишені чи каси гроші, щоб заплатити, наприклад, слюсарю. Все має бути офіційно оформлено та документально підтверджено, щоб потім перед мешканцями квартир вони могли прозвітувати про проведені роботи і витрачені кошти. Дійсно, співпраця з ОСББ є взаємовигідною. Перш за все тому, що ми – місцеві. Живемо у Володимирі-Волинському, де уже не один рік працюємо і плануємо надалі розвиватися. Тому якщо раптом виникнуть якісь нарікання, то замовник може звернутися до нас і все миттєво вирішити. Ми пропонуємо чимало послуг: розробляємо проєктно-кошторисну документацію, працюємо з бюджетними організаціями, відповідно для ОСББ у рамках співфінансування з міського бюджету можемо освоювати виділені кошти. Також працюємо через систему ProZorro в межах наших можливостей. 

- Зараз у період свят та локдауну люди чимало часу проводять удома, відповідно, зростає кількість побутових проблем. Чи можуть володимирчани, у яких в будинку чи квартирі трапилася аварійна ситуація, розраховувати на допомогу майстрів «Деметра Енерго Сервіс-Буд»?
- Звісно! Ми маємо відповідних спеціалістів, техніку та інструменти, щоб ліквідувати будь-яку аварійну ситуацію. Співпрацюємо з комунальними підприємствами міста, зокрема, з водоканалом та теплокомуненерго, тому в разі необхідності спільно усуваємо різноманітні неполадки. Викликати майстра можна за телефоном 093-856-54-41. Додам, мешканці тих будинків, що в нас на обслуговуванні, завжди отримують допомогу фахівців позачергово. 

- А чи робите експертну оцінку майна в разі його пошкодження?
- Якщо трапилася якась аварійна ситуація, затопили сусіди, виникла пожежа чи сталося інше лихо, яке спричинили сторонні особи чи природні явища, ми проводимо оцінку не стільки завданої шкоди, швидше – відновлювальних робіт. Тобто, прораховуємо, в яку суму обійдеться усе відновити. З таким складеним нами кошторисом потерпілі звертаються до суду, щоб відшкодувати втрачене, або у страхову компанію. Сюди ж додам, що наша компанія також пропонує на вигідних умовах провести будь-які ремонтні роботи. 

- Цікаво… Тобто, ви підготували ряд корисних пропозицій для тих, хто затіяв ремонт в оселі?
- Коли ми беремося робити ремонт у квартирі чи будинку замовника, то готові забезпечити повний спектр робіт: починаючи від формування кошторису і закінчуючи складанням меблів. У нас є кваліфіковані працівники для будь-якого виду робіт, своя доставка будматеріалів, вивіз будівельного сміття. Більше того, маємо чимало перевірених постачальників різноманітних товарів, користуємося постійними знижками у будівельних магазинах, а також закуповуємо все для ремонту на гуртових складах. Відповідно готові запропонувати якісні матеріали за привабливими цінами. Наші майстри швидко та якісно зроблять усі необхідні ремонтні роботи, щоб кожен замовник залишився задоволений результатом.  
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: