Українців попереджають про сильні магнітні бурі

Публікації

Українців попереджають про сильні магнітні бурі
Українців попереджають про сильні магнітні бурі

Геомагнітні бурі можуть негативно вплинути на самопочуття.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: Наприкінці тижня на землі буде спостерігатися слабка геомагнітна активність, яка може вплинути на метеозалежних людей.
Геомагнітні бурі – це коливання магнітного поля Землі, які викликані підвищеною сонячною активністю. Магнітні бурі можуть викликати збої в роботі систем зв’язку, а також впливати на здоров’я метеочутливих і літніх людей.
Коли будуть магнітні бурі
Підвищена сонячна активність спостерігатиметься в п’ятницю, 16 квітня, і в суботу, 17 квітня. Сплески будуть несильними, але деякі люди можуть їх відчути. У квітні не очікується сильних магнітних бур. Наступні сплески сонячної енергії очікуються 22 квітня, 27 квітня і 4 травня.
Як магнітні бурі впливають на наше здоров’я

Найбільше впливу магнітних бур схильні метеочутливі і літні люди, вагітні жінки і люди з хронічними захворюваннями. Під час підвищеної активності можуть спостерігатися такі симптоми:

  • головний біль;
  • запаморочення;
  • нудота;
  • сонливість або безсоння;
  • біль у спині та суглобах;
  • скачки артеріального тиску;
  • підвищена нервозність і дратівливість.

Щоб уберегти себе від небезпечних наслідків, за кілька днів до передбачуваної бурі потрібно дотримуватися правил здорового способу життя. Не вживайте алкоголь, каву і сигарети, пийте більше зеленого і трав’яного чаю. Лягайте спати в один і той же час і постарайтеся менше нервувати. Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Якщо ваш стан сильно погіршився – обов’язково зверніться до лікаря.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: