У володимирський пологовий будинок придбали інкубатор для недоношених діток

У володимирський пологовий будинок придбали інкубатор для недоношених діток
У володимирський пологовий будинок придбали інкубатор для недоношених діток

Комунальне підприємство «Володимир-Волинське ТМО» придбало новий неонатальний інкубатор для недоношених діток у пологове відділення.
В інкубаторі немовлята, які з’явилися на світ раніше, ніж очікувалося, будуть доотримувати вологість, тепло та необхідну кількість кисню, подібні, як в утробі матері. Також нещодавно для відділення придбали новий дихальний апарат, який необхідний для надання дихальної підтримки немовлятам, – повідомляють на фейсбук-сторінці ТМО Володимира.
Додають, що функціонал інкубатора сучасний та зручний, і майже беззвучний у роботі. Це дуже позитивно вливає на діток. Зокрема, доведено, що рівень шуму кювезу впливає на стан серцево-судинної системи, дихальної системи, моделей сну та рівень стресу у новонароджених.
Інкубатор також обладнаний резервною батареєю, яка підтримує повітряний контур та сигналізацію коли джерело живлення вимкнено.
Варто додати, що за понад шість місяців 2021 року у Володимирі-Волинському народилися 8 недоношених діток з усіх 263 малюків. Минулого року за такий самий період в акушерському відділенні народилося 6 недоношених малюків.
Тож, ця апаратура дуже важлива для місцевої лікарні.
До слова, найменші «поспішайки», які з’явилися на світ у «пологовому» Володимира важили 880 та 940 грамів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: