У Володимирі з'явився найбільш прогресивний метод лікування гриж

Публікації

У Володимирі з'явився найбільш прогресивний метод лікування гриж
У Володимирі з'явився найбільш прогресивний метод лікування гриж

14-го вересня у Володимирському ТМО лапараскопічно провели операцію лікування пахової грижі.
Сьогодні це вважається найсучаснішим малоінвазивним методом лікування в хірургії, що широко використовується в усьому світі, – інформують на сторінці медзакладу.
58-річний пацієнт Павло Павлович висловлює вдячність лікарям-хірургам та анастезіологу за їхню роботу. Також розповідає, що почувається досить добре:
«Вчора, через дві години після операції, лікарі дозволили вставати! Операція абсолютно безболісна, бо поки лікарі працювали, я спав. Приємно, що вже сьогодні мене виписують з лікарні!».
Через проколи в черевну порожнину пацієнту підвели вуглекислий газ і ввели лапароскопічні та хірургічні інструменти. Далі за допомогою сітчастої пластини (аллопротеза) хірург зміцнив передню черевну стінку. Після закінчення операції вуглекислий газ відкачали, а на рани наклали мінімальні внутрішні шви.
Лапароскопічну операцію лікування пахової грижі проводили під загальним наркозом і тривала вона менше години. Пацієнт після операції почувається добре, і вже за кілька днів піде на виписку.
Загалом, у Володимирському ТМО активно розвивається малоінвазивна хірургія. Зокрема, наші хірурги на потоці проводять різноманітні лапароскопічні операції для лікування холециститів, апендицитів та гриж даним методом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: