У Володимирі завершили опалювальний сезон та розпочали підготовку до наступного

У Володимирі завершили опалювальний сезон та розпочали підготовку до наступного
У Володимирі завершили опалювальний сезон та розпочали підготовку до наступного

Після завершення опалювального сезону комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» розпочинає активну підготовку до проведення ремонтно-технічних заходів на підприємстві. Це необхідно для забезпечення якісними послугами теплопостачання та гарячого водопостачання жителям Володимира-Волинського у наступному опалювальному сезоні 2021-2022.
Зокрема, силами працівників КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» планується провести гідравлічні випробування котлів та теплових мереж, здійснити промивку водопідігрівачів кислотним розчином, прочистити газоходи та котли, полагодити насосне обладнання на котельнях, центральних теплових пунктах і бойлерних підприємства, а також провести роботи з підготовки хімводоочищення. Для енергозбереження та захисту труб від небажаних впливів зовнішніх температурних факторів буде оновлено теплоізоляцію трубопроводів системи опалення та ЦТП.
Загалом заплановані наступні ремонтні роботи:

  • димососів, вентиляторів та клапанів на усіх котельнях;
  • регуляторів тиску на котельнях, що розташовані на вулиці Луцька, 103-К та Старицького, 12-К;
  • запірної арматури, газової автоматики, двигунів комутаційної апаратури, освітлення котельні, автоматики котлів, приладів та засобів вимірювання;
  • покрівлі на котельнях, що розташовані на вулицях Шевченка, 73-К, Ковельська, 106-К, Павлова, 20-К, Луцька, 221-К та центральних теплових пунктах №2 та №3.

Варто зазначити, що силами підприємства у 2021-2022 роках планується відремонтувати 18 котелень, провести гідравлічні випробування 19,4 кілометра теплових мереж та 4-ох центральних теплових пунктів.
Саме завдяки постійному впровадженню даних заходів та вчасному ремонту обладнання у міжопалювальний період, підприємству «Володимир-Волинськтеплоенерго» вдається працювати стабільно та без аварійних ситуацій для надання якісних послуг з постачання теплової енергії споживачам.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: