У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

Публікації

У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог
У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

20 квітня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
У ході проведення засідання підтримано звернення 38 мешканців Володимир-Волинської громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. За результатами їх розгляду на ці цілі виділять 63 200 гривень.
Члени комісії підтримали 8 звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 14 500 гривень.
Додатково комісією вирішено 78 000 гривень виділити на допомогу 11 важкохворим дітям.
У ході проведення засідання розглянуто 3 звернення жителів Володимир-Волинської громади щодо надання субсидій.
За результатами їх розгляду 2 заявникам призначені субсидії, а 1 відмовлено згідно пп.3, п.14 Положення про порядок призначення житлових субсидій та 5 відмовлено згідно п.119.
Під час комісії прийняли рішення про виділення коштів для відзначення 4 членів Володимир-Волинської організації ветеранів війни і праці України з нагоди ювілею 90 років, на що спрямують 1200 гривень.
Присутні проголосували про відзначення грошовою допомогою 5 членів організації ветеранів Державної прикордонної служби України у м.Володимир-Волинський у розмірі 300 гривень.
Прийнято також рішення про надання допомоги на поховання в загальній сумі 884, 37 гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: