У Володимирі з професійним святом привітали медичних сестер

У Володимирі з професійним святом привітали медичних сестер
У Володимирі з професійним святом привітали медичних сестер

У комунальному підприємстві «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» привітали медперсонал з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри.
Генеральна директорка КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук привітала присутніх з професійним святом, подякувала за сумлінну роботу, побажала міцного здоров’я та задоволення від роботи, йдеться на сторінці медзакладу у фейсбуці.
«Нехай ваша професія приносить радість: щоб вранці хотіли йти на роботу і ввечері поверталися щасливі додому», – побажала Тетяна Ващук.
З нагоди професійного свята Подяки оголосили: Вірі Кобець, Світлані Коломійченко, Світлані Петручик, Аліні Крощук, Оксані Федорович, Ользі Шумило, Галині Семенюк, Юлії Головенко, Ірині Андросюк, Наталії Потишук, Людмилі Пчолкіній, Людмилі Чехоцькій, Вікторії Кухарук, Тамарі Неменущій, Ірині Осіюк, Олені Дорош, Марії Собко, Ользі Гнанюк.
«Усі наші медсестри – це фахівці, які володіють знаннями та мають практичні навики для найважливішого – одужання пацієнта», – йдеться на сторінці медзакладу.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: