У Володимирі виявили водія, який повторно сів за кермом нетверезим

Публікації

У Володимирі виявили водія, який повторно сів за кермом нетверезим
У Володимирі виявили водія, який повторно сів за кермом нетверезим

Загалом за першу доби після набуття чинності закону про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху на території обслуговування ГУНП на водіїв-правопорушників склали 389 адміністративних матеріалів.
П’ять протоколів склали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляють у пресслужбі поліції Волині.
Співробітники сектору реагування патрульної поліції виявили нетверезих водіїв у Камені-Каширському, Старій Вижівці, Нововолинську та Локачах. Правопорушення відповідним чином задокументували – за частиною 1 статті 130 КУпАП. Водія, який повторно сів за кермо нетверезим та був позбавлений права керування, виявили у Володимирі-Волинському. Відтепер керманичам загрожує посилена відповідальність за вчинене.
Адже з 17 березня набрав чинності Закон №1231-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху». Якщо раніше за водіння напідпитку вперше відповідальність передбачала штраф – 10 200 гривень і позбавлення права керування на рік, то тепер правопорушення тягне за собою штраф – 17 тисяч гривень. Якщо ж особа вчиняє таке правопорушення вдруге – тоді штраф становить 34 тисячі гривень із позбавленням права керування на 3 роки та з можливим оплатним вилученням транспорту.
Зафіксували поліцейські також близько десяти порушників, які керували транспортним засобом без непристебнутого паска безпеки. За порушення правил дорожнього руху пішоходами винесено дві постанови.
За непристебнутий пасок безпеки або відсутність мотошолома їм доведеться сплатити 510 гривень. Пішоходам-правопорушникам загрожує штраф у сумі 255 гривень (на відміну від 51 гривні, як було раніше).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: