У Володимирі-Волинському відзначили кращих учнів і педагогів громади

У Володимирі-Волинському відзначили кращих учнів і педагогів громади
У Володимирі-Волинському відзначили кращих учнів і педагогів громади

У  Володимирі-Волинському  міська влада відзначила найкращих учнів громади – переможців та призерів всеукраїнських та обласних предметних олімпіад, а також різноманітних інтелектуальних, спортивних та творчих змагань. Нагородження учнів усіх шкіл громади, котрі  досягли особливих успіхів у цьому навчальному році, відбулось у рамках щорічної акції «Зоряний олімп».
Урочистості, котрі є своєрідним підсумком роботи педагогічних та учнівських колективів за навчальний рік, відбулись у концертній залі РБК. Зі сцени «олімпійців» привітав начальник управління освіти, молоді і спорту Вячеслав Петрук.
«У цій залі зібралась гордість нашої громади – ті, хто завдяки своїй праці та старанням протягом навчального року досягнув значних результатів в освіті, науці, спорті та творчості. Також у цій залі усі ті, хто допоміг дітям розкрити їхні таланти – педагоги, керівники гуртів, тренери і батьки. Усі ви є переможцями, тож бажаю вам завжди досягати іще вищих вершин Олімпу», – зазначив Вячеслав Петрук.
Завітав на свято до обдарованої молоді громади і заступник міського голови Андрій Гудим, котрий звернувся до присутніх із вітальним словом.
«Хочу висловити, у першу чергу, подяку педагогам за їхню важку і самовіддану працю, завдяки якій учні досягають великих успіхів. Кожен з них піде по різних стежках – хтось займатиметься спортом, хтось творчістю, але незалежно від того, де опиняться вихованці нашої громади, вони гордо нестимуть звання інтелектуала, чемпіона, таланту чи науковця княжого міста», – відзначив заступник міського голови.
Під час заходу було відзначено 101 учня та 9 колективів – призерів обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів і змагань.
За перемогу у номінації «Інтелектуал княжого міста» відзначили 34 юних володимирчан та 2 команди, у номінації «Талант княжого міста» – 40 учнів та 5 колективів , «Чемпіон княжого міста» – 27 учнів та 2 команди. Без нагород не залишили і педагогів: у номінації «Інтелектуал» відзначили 25 вчителів, у номінації «Талант» – 33-х, а у номінації «Чемпіон» – 12 тренерів та викладачів.
Всі номінанти та педагоги, які готували їх, отримали пам’ятні статуетки, премії та грамоти.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: