У Володимирі-Волинському відзначили День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Публікації

У Володимирі-Волинському відзначили День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
У Володимирі-Волинському відзначили День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8-го травня у Володимирі-Волинському відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Жителі Володимир-Волинської громади вшанували полеглих на війні земляків. Ветерани, духовенство, військовослужбовці та громадськість міста зібралися на Площі Героїв біля Обеліска Слави.
Присутні разом помолились, поминаючи загиблих у боротьбі за перемогу, та прохаючи Божої ласки для єдності та миру у нашій країні. Після панахиди були покладені квіти, вінки та корзини до Обеліску Слави та до дошки пам’яті за загиблими учасниками АТО (ООС).
Міський голова Ігор Пальонка виступив зі зверненням з нагоди Дня пам’яті і примирення та до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:
Країни Європи і цілого світу віддали мільйони життів за те, щоб відстояти свої чесноти, своє право на волю. В цій перемозі велика заслуга наших ветеранів, перед якими сьогодні я схиляю голову. Тим, хто не дожив до сьогоднішніх днів, – вічна пам’ять і шана! Сьогодні ж наше завдання переносити цю пам’ять з покоління в покоління, щоб наша молодь пам’ятала про втрати, які весь світ поніс від агресії Гітлера.
Також голова громади подякував усім, хто нині захищає кордони нашої країни від сусіда-агресора.
Сьогодні я хочу згадати про наших військовослужбовців, адже хто б міг подумати, що в ХХІ столітті знайдеться ще одна людина, яка схоче загарбати весь світ, незважаючи ні на чию думку. Наші військовослужбовці мають найбільшу довіру в суспільстві, адже героїчно захищають нашу землю, нашу волю, нашу правду і нашу незалежність. Ми їм щиро дякуємо за це, дякуємо за їхню жертовність, за професіоналізм. Впевнений, що перемога буде за нами. Слава Україні!
Також перед присутніми виступили голова районної ради Віктор Хиць, голова РДА Юрій Лобач та голова спілки місцевих ветеранів Володимир Сєдов. Після цього прозвучали виступи народних аматорських хорів ветеранів війни та праці «Пам’ять» та «Мужність».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: