У Володимирі-Волинському триває відкритий конкурс на кращу концепцію капітального ремонту площі Героїв

У Володимирі-Волинському триває відкритий конкурс на кращу концепцію капітального ремонту площі Героїв
У Володимирі-Волинському триває відкритий конкурс на кращу концепцію капітального ремонту площі Героїв

Відповідно до рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради № 454 від 29.11.2021 оголошено відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію капітального ремонту Площі Героїв, який триває з 3 по 29 грудня 2021 року.
Конкурс проводиться з метою визначення найкращої концепції капітального ремонту площі Героїв у місті Володимирі-Волинському та для того, аби знайти найкраще просторове та композиційне рішення площі  із збереженням оточуючого історичного середовища, з урахуванням вимог “Історико-архітектурний опорний план та проект зон охорони пам’яток м. Володимир-Волинський Волинської області”. Ділянка проєктування орієнтовною площею 2,5 га розташована у центральній частині міста (схема додається).  
 Основні завдання конкурсу:
– запропонувати нову концепцію облаштування площі Героїв;
– врахувати існуючу містобудівну ситуацію, в тому числі вуличну мережу, існуючі будівлі, що формують простір площі, інженерні мережі і споруди на ній; 
– врахувати вимоги “Історико-архітектурний опорний план та проект зон охорони пам’яток м. Володимир-Волинський Волинської області”;
– врахувати можливість реконструкції житлової та громадської забудови по периметру площі;
– розробити пропозиції з благоустрою та озеленення території з використанням елементів ландшафтного дизайну, малих архітектурних форм (вуличні меблі, елементи освітлення тощо);
–  створити умови для відпочинку мешканців та гостей міста;
– покращити транспортні та пішохідні зв’язки між існуючими об’єктами, подати рішення організації  руху пішоходів (спец транспорту) на проєктній території;
– передбачити місце для проведення культурно-масових заходів та новорічних святкувань;
– передбачити безбар’єрність та комфортність пересування ділянкою для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.
Конкурсанти мають комплексно підійти до вирішення завдання не переобтяжуючи міський простір.
З вимогами до оформлення та подачі конкурсного проєкту, його графічної та цифрової частини, можна ознайомитись за посиланням. 
Призовий фонд конкурсу складає 120 000  грн. Визначено три премії за перші 3 призові місця:
1 премія – 50 000 грн.
2 премія –  40 000 грн.
3 премія – 30 000 грн.
До закінчення терміну подачі проєктів автор/авторський колектив має подати повний комплект конкурсного проєкту (планшет у друкованому та електронному вигляді, пояснювальну записку у друкованому та електронному вигляді, додаткові матеріали (за наявності), попередню згоду автора на використання твору (в цілому або в частині) та декларацію авторства) організатору конкурсу через поштову відправку або особисто за адресою: відділ містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, вул. Устилузька, 17, другий поверх, м. Володимир-Волинський, 44700.
У разі подання неповного комплекту конкурсного проєкту він не подається на розгляд конкурсного журі.
Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою обов’язково також надсилається на електронну адресу: [email protected]  (у темі листа вказати шифр конкурсного проєкту).
Телефон для довідок: (03342) 34954.
Останній термін подачі конкурсних проєктів – до 17.00 год. 29 грудня 2021 року.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: