У Володимирі-Волинському сучасним методом лікують варикоз

У Володимирі-Волинському сучасним методом лікують варикоз
У Володимирі-Волинському сучасним методом лікують варикоз

У КП «Володимир-Волинське ТМО» провели планову операцію мешканці Володимира-Волинського, у якої була варикозна хвороба нижніх кінцівок. Завдяки сучасному методу лікування, вже наступного дня після проведення операції жінка була готова до виписки з лікарні.
Про це інформують на сторінці Володимир-Волинського ТМО у Фейсбук.
63-річній пацієнтці провели ендовенозну лазерну коагуляцію з мініфлебектомією. Це сучасний метод лікування варикозного захворювання вен нижніх кінцівок за допомогою діодного лазера.
Дана процедура є однією з новітніх методик оперативного лікування варикозної хвороби вен. Дозволяє обійтися без розрізів шкірних покривів, і як наслідок, пацієнт не потребує госпіталізації і стаціонарного нагляду. Ендовенозна лазерна коагуляція не вимагає супроводу анестезіологічної бригади і абсолютно безболісна.
Ендовенозну лазерну коагуляцію з мініфлебектомією у Володимир-Волинському ТМО провів лікар-хірург Майструк Павло Павлович.
Лікарі наголошують, що вчасне звернення до лікаря з вираженим варикозом дозволяє вчасно вирішити проблему порушення кровотоку нижніх кінцівок! Одним з найсерйозніших ускладнень варикозу є тромбофлебіт – тобто утворення тромба на внутрішній стінці вени з подальшим запаленням.
Якщо тромб відірветься, наслідки можуть бути летальними! Саме тому варикозне розширення вен є небезпечним захворюванням, яке необхідно лікувати!
“Хірурги Володимир-Волинського ТМО оглянуть Вас і нададуть рекомендації щодо подальшого лікування! Пам’ятайте, що вчасне звернення за медичною допомогою рятує життя!” – наголошують у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: