У Володимирі-Волинському ліквідовують наслідки негоди

Публікації

У Володимирі-Волинському ліквідовують наслідки негоди
У Володимирі-Волинському ліквідовують наслідки негоди

Буревій, який 1 липня  пронісся містом, наробив чимало збитків на території Володимир-Волинської громади – повалені дерева та гілки, що падали на припарковані автіки, зірвані покрівлі тощо. Міський голова Ігор Пальонка відвідав міський пляж, де поваленими деревами та гіллям потрощило вбиральню і роздягалки, та звернувся до громади у прямому ефірі на своїй офіційній сторінці у фейсбуці. Очільник громади повідомив, що нині над ліквідацією наслідків буревію працюють як комунальні служби, так і підрозділи МНС.
Зокрема, робітники комунального підприємства КП “Полігон” працювали на вулиці Устилузькій, де біля ЦНАПу буревій повалив величезне дерево, яке впало і пошкодило авто.
Комунальники також розчищали від поламаних дерев та пошкоджених гілок вулиці Луцьку, Привокзальну, Данила Галицького, Князя Василька, Володимира Великого.
Окрім того, працівники КП”Полігон” ліквідовували наслідки негоди у парку “Слов’янський”, у скверику, що по вулиці Князя Василька та неподалік Меморіалу жертвам фашизму, що на вулиці Володимира Великого.
У парку “Слов’янський” негода накоїла чимало збитків, – повалені дерева, пошкоджене вуличне освітлення та система відеонагляду.
Роботи з ліквідації наслідків негоди, швидше за все, будуть продовжуватись і 2 липня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: