У Володимирі-Волинському кров одужалих від коронавірусу збиратимуть для лікування хворих

Публікації

У Володимирі-Волинському кров одужалих від коронавірусу збиратимуть для лікування хворих
У Володимирі-Волинському кров одужалих від коронавірусу збиратимуть для лікування хворих

Матеріал братимуть у Володимир-Волинській станції переливання крові в людей із позитивним результатом дослідження на наявність антитіл. Пізніше плазму передадуть вітчизняним виробникам лікарських засобів з подальшою переробкою і виготовленням препарату, який у разі успішного проходження клінічних випробувань буде використовуватися для лікування хворих коронавірусом у важкому стані.
Про це повідомляють у відділі з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міськради.
Кабінет Міністрів ухвалив механізм реалізації експериментального проєкту із заготівлі гіперімунної плазми крові, яка містить антитіла до SARS-CoV-2, з подальшим виготовленням імунолгобулінів для лікування COVID-19.
Рішення стосовно реалізації експериментального проєкту закріплено у постанові Кабінету міністрів України від 9 жовтня 2020 N 965. До його реалізації долучилася і Володимир-Волинська станція переливання крові.
Тож відтепер мешканці Володимир-Волинської територіальної громади, які перехворіли на респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, та мають антитіла, можуть стати донорами компонентів крові.
Кров братимуть у людей з позитивним результатом дослідження на наявність антитіл. Важливим моментом є те, що антитіла до COVID-19 в крові людини можуть бути, навіть якщо хвороба проходила безсимптомно.
Компоненти крові тих, хто здолав коронавірус, використовуватимуть при переливанні людям, чия боротьба з хворобою ще триває. 
Тож якщо ви маєте бажання допомогти одужанню хворих на COVID-19, врятувати чиєсь життя – станьте донором!
При здачі крові необхідно з собою мати паспорт та виписку (довідку) з лікувального закладу з підтвердженим діагнозом COVID-19 та негативним результатом ПЛР-діагностики після одужання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: