У Володимирі відкрився супермаркет «SPAR», який є частиною всесвітньо відомої мережі

У Володимирі відкрився супермаркет «SPAR», який є частиною всесвітньо відомої мережі
У Володимирі відкрився супермаркет «SPAR», який є частиною всесвітньо відомої мережі

Серед пріоритетів магазину – власне виробництво і підтримка волинського бізнесу.

20 лютого у Володимирі-Волинському відбулося відкриття нового супермаркету мережі «SPAR». Уже з самого ранку покупці вишикувалися в чергу, щоб відвідати магазин. І не дарма, адже в цей день можна було взяти участь у святковій лотереї, яку проводили власники. Кожен, хто купував товарів на суму 250 грн і більше, мав змогу отримати на карту магазину бонус у вигляді грошей на покупки. Максимальний виграш був 1000 грн.
Як розповіла керуюча супермаркетом Іванна Патроняк, ідею щодо відкриття такого магазину у Володимирі-Волинському вдалося реалізувати місцевим підприємцям, які почали співпрацювати із всесвітньо відомою нідерландською мережею «SPAR» за системою франчайзингу. Загалом такі супермаркети працюють у 52-х країнах світу.
Як розповів Микола Малишев, один із засновників магазину в нашому місті, основними умовами відкриття такого маркету є якісна власна кулінарія, свіжі овочі та фрукти, підтримка місцевих фермерів і бізнесу.
Наразі в супермаркеті «SPAR» можна придбати запашний хліб та булочки власного виробництва, напівфабрикати, свіже запечене м’ясо і копчену рибу. 
- М’ясо у нас завозиться п’ять разів на тиждень. Готуємо самостійно без жодних штучних добавок. Лише з натуральними приправами та спеціями, - розповідає Микола Олександрович. – Копчену рибу також виготовляємо самостійно. Використовуємо маринад власного виробництва з натуральних спецій. Маємо власну коптильню, тому ніякого «рідкого диму» не використовуємо. 
Окрім цього, у супермаркеті можна придбати напівфабрикати, яких тут дуже великий вибір: від вареників з різними начинками і пельменів до млинців, котлет і голубців. Усе це виготовляють власноруч працівники супермаркету «SPAR».
Також тут можна придбати піцу, яку приготують у вас на очах. До того ж це  буде значно дешевше, ніж в ресторані чи кафе. А ще невдовзі на полицях з’явиться і бездріжджовий хліб.
Микола Малишев зазначив, що магазин тісно співпрацює з місцевими фермерами. Майже всі овочі, які можна знайти на полицях, вирощені на волинських полях. А продукти, що використовуються в кулінарному відділі, –  теж від волинських підприємців. 
Окрім цього, у супермаркеті «SPAR» вибагливий покупець зможе знайти якісну європейську продукцію на будь-який смак та ціну, як виробництва мережі, так і інших постачальників.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: