У Володимирі відкрили збірну виставку картин, присвячену Дню художника

Публікації

У Володимирі відкрили збірну виставку картин, присвячену Дню художника
У Володимирі відкрили збірну виставку картин, присвячену Дню художника

10 жовтня у фоє культурно-мистецького центру відбулось відкриття збірної виставки художників міста, присвяченої Дню художника. В експозиції представлено 24 роботи 19-ти  художників міста, виконаних у різних техніках та жанрах – олійний  і акриловий живопис, батік та гобелени. Практично усі роботи нові, написані до професійного свята.
Майстрів пензля привітали заступник міського голови Андрій Гудим, начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та начальник відділу культури і мистецтва Анатолій Сурмик.
Подяками міського голови та грошовими винагородами було відзначено художників, чиї персональні виставки відбулися в культурно-мистецькому центрі цьогоріч: Олександру Місько, Дмитра Свіріна, Надію Яцину та Павла Юрчука. Подяками від управління гуманітарних питань нагороджено активних учасників збірних виставок: Людмилу Оївчик, Ярославу Михалик, Сергія Ничипорука, Діану Шимчук, Катерину Юрчук, Юлію Стеффес.
Оригінально привітали присутніх зі святом всесвітньо відомі митці, яких представили в «живих картинах» актори народного аматорського театру-студії «Різнобарв`я», режисер – Лариса Половньова. Атмосферно звучали музичні вітання від ансамблю дитячої музичної школи «Секвенція» (керівник Ольга Редько). 
На виставці також експонуються роботи наших митців з благодійного пленеру в замку Любарта, організованого Ярославом Кондисюком. Картини можна придбати, а виручені кошти від їх продажу будуть спрямовані  на лікування дітей. Триватиме виставка протягом місяця.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: