У Володимирі відбулися заходи до дня народження Шевченка

У Володимирі відбулися заходи до дня народження Шевченка
У Володимирі відбулися заходи до дня народження Шевченка

9-го березня у Володимирі відбулися заходи з нагоди 207-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка «На зустріч до Тараса».
На початку заходу посадовці міської та районної рад поклали квіти до пам’ятника Кобзарю в парку «Слов’янський», біля якого проходили урочистості, – повідомляють на сайті міста.
Міський голова Ігор Пальонка у своєму виступі зазначив, що надзвичайно важливим для кожного українця є берегти пам’ять про видатного письменника, вчитуватись у його твори, переймаючи любов та повагу до Батьківщини.
Учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського, які підготували захід, декламували вірші, співали покладені на музику твори Тараса Шевченка. Кожен присутній відчув, що слова, які сьогодні звучали, співзвучні з сьогоднішніми днями.
До організації та проведення урочистого мітингу були залучені працівники гімназії: автори сценарію: Стольницька М.М., Бакун Л.О.; організатор – Голячук Н.Д.; виступ вчителя – Бібіка Н.В.; керівник вокальної групи “Калинонька” – Зай Т.Л..
Учні, які виступили на заході: Скок Роман, Смірнова Аліна, Гнатюк Анастасія, Шипелик Софія, Поліщук Богдана, Ничипир Владислав, Лущакевич Назар, Гузь Ігор, Никонюк Вікторія, Волчак Софія, Стасюк Катерина, Заяць Марія, Саганюк Анна, Марчук Анастасія, Федонюк Поліна, Вербицька Дарина.
Також з нагоди 207-ої річниці від дня народження видатного Кобзаря посадовці Володимир-Волинської міської ради зачитали уривок з вірша Шевченка “Свою Україну любіть”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: