У Володимирі відбулись урочистості з нагоди 19-річчя Військової служби правопорядку

У Володимирі відбулись урочистості з нагоди 19-річчя Військової служби правопорядку
У Володимирі відбулись урочистості з нагоди 19-річчя Військової служби правопорядку

Міський голова Ігор Пальонка узяв участь в урочистостях з нагоди 19-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, які відбулись 19 квітня. У заході також узяли участь заступники голови ОДА Анатолій Костик та облради Григорій Пустовіт,  очільники Володимир-Волинської РДА Юрій Лобач та райради Віктор Хиць.
Володимир-Волинське відділення Військової служби правопорядку Рівненського зонального відділу ВСП, який очолює майор Юрій Сцьольний, створено 19 років тому. Це спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України  покликане запобігати вчиненню злочинів та інших правопорушень у Збройних Силах України, захищати майно від розкрадання, забезпечувати безпеку руху військової техніки, а також брати участь у протидії диверсіям і терористичним актам.  
«Від вашої важливої та нелегкої служби залежить забезпечення правопорядку та військової дисципліни у збройних силах. Ви є прикладом для наших військовослужбовців, а також від вас залежить боєздатність військових підрозділів, тож покладаємо на вас великі надії та віримо у спільну перемогу над ворогом», – зазначив міський голова у вітальному слові.  
Ігор Пальонка побажав військовим правоохоронцям міцного здоров’я та сили духу, а також наголосив, що особисто сприятиме поліпшенню матеріальної бази Військової служби правопорядку, приміщення котрої знаходиться у центральній частині міста та має досить непривабливий зовнішній вигляд.
З нагоди 19-ї річниці служби міський голова вручив подяки та грошові премії старшому офіцеру відділення ВСП Ростиславу Гуменецькому та стрільцю-водію групи відділення ВСП Юрію Бугаю. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: