У Володимирі відбулося засідання школи для вчителів

Публікації

У Володимирі відбулося засідання школи для вчителів
У Володимирі відбулося засідання школи для вчителів

31 травня 2021 року у Володимир-Волинському центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання в Інтерактивній школі консультанта на тему «Освітній марафон – індивідуальна траєкторія навчання вчителя».
Консультантка Центру Катерина Красько познайомила присутніх з технологією освіти дорослих –марафоном, а саме з видами марафону, метою та формами роботи, розповіла як працює формат марафону та які компетентності вдосконалюються.
Визначили основні завдання марафону: обмін досвідом, поповнення методичної скарбнички, підвищення кваліфікації на робочому місці, надання адресної допомоги відповідно до професійних потреб різних категорій педагогів.
Справжня науково-творча атмосфера заходу спонукала до активного обговорення порушених проблем, що дозволило працівникам Центру удосконалити професійну компетентність. Учасники марафону протягом двох годин активно працювали, забезпечували професійні інтереси, а головне почувалися комфортно і впевнено. Під час роботи присутні в доброзичливій атмосфері обмінювалися досвідом, обговорювали сучасні проблеми, підтримували та надихали одне одного. Таке спілкування дало змогу об’єднатися у групи для розв’язання спільних завдань.
В межах цього заходу консультанти отримали практичні рекомендації щодо організації та проведення освітнього марафону. На завершення консультантка Центру Ірина Костюк поділилася своїми враженнями від участі у «Освітньому – EdCamp марафоні».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: