У Володимирі відбулося засідання комітету доступності

У Володимирі відбулося засідання комітету доступності
У Володимирі відбулося засідання комітету доступності

24 лютого в приміщенні ЦНАПу у Володимирі-Волинському відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.
Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що позиція очільника міста і його команди – першочергово увагу приділити питанням доступності, тож озвучив кілька важливих напрямків, за якими необхідно працювати найближчим часом. 
Оскільки відбувається формування бюджету, важливо, аби враховувались пропозиції щодо подальшого облаштування понижень, закладались кошти на ці цілі та вже цьогоріч можна було розпочинати роботи. 
З його слів, слід створити умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими потребами із урахуванням їх індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів у закладах освіти. При цьому варто врахувати, що зі створенням Володимир-Волинської ТГ таких закладів стало більше, тому необхідний постійний моніторинг ситуації.
Потрібно також провести ревізію закладів торгівлі, адже приміщення для провадження діяльності у цій сфері мають бути пристосовані до потреб осіб з інвалідністю відповідно до державних будівельних норм.
Говорили і про проблему невідповідності приміщення автостанції для людей з функціональними обмеженнями, яка досі не зникла у Володимирі-Волинському. Належним чином ця споруда так і не облаштована, тому необхідно надалі застосувати звернення до керівництва автостанції та шукати юридичні шляхи вирішення питання.
Присутні також підняли й інші важливі теми, серед яких – необхідність проведення додаткових робіт з облаштування заїздів до пандусу в приміщення КМЦ та до інклюзивно-ресурсного центру, потреба створення якісного пандусу у бібліотеці для дорослих.
Директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Токарєва розповіла про забезпечення доступності в закладі, проблеми та здобутки ІРЦ.
Під час засідання були вислухані усі пропозиції і зауваження членів комітету та запрошених.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: